|

بخوانید :

کدخبر: 281079

دوئل جذاب بین ۲ ستاره پرسپولیس

بعید است در ادامه فصل فرصت زیادی به حامد پاکدل برسد ولی او می‌خواهد در پرسپولیس بماند.

فوتبال دوئل جذاب بین ۲ ستاره پرسپولیس

حامد پاکدل مهاجم پرسپولیس که در اکثر بازی‌های این فصل پرسپولیس به دلیل مصدومیت غایب بود، چندی قبل در واکنش به جدایی از پرسپولیس مدعی شد نمی‌خواهد از تیم محبوبش جدا شود و تحت هر شرایطی در این تیم می‌ماند. اتفاقی که تحت شرایط خاص ممکن است رخ دهد.

پاکدل که دومین فصل حضورش را در این تیم سپری می‌کند، از همان اول خریدش با انتقادات فراوانی همراه بود و خیلی‌ها مخالف جذب این بازیکن تقریبا پا به سن گذاشته بودند. این بازیکن با این حال سال گذشته به پرسپولیس آمد و در چند دیدار فصل قبل توانست گلزنی کند و تا حدودی عملکرد مثبتی از خودش به ثبت برساند.

با این حال در همان زمان هم خیلی از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس معتقد بودند پرسپولیس نیاز به مهاجم گلزن‌تری نسبت به پاکدل دارند. وضعیت حامد در این فصل حتی از سال قبل هم بدتر شده و این بازیکن اکثر بازی‌های این فصل تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

پاکدل اکثر تمرینات پیش فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، در طول فصل هم تا اینجا اکثرا مصدوم بوده و خیلی از بازی‌های پرسپولیس را از به همین دلیل از دست داد.

از طرفی عیسی آل‌کثیر بعد از سپری کردن مصدومیتی طولانی مدت و انجام عمل جراحی، چند وقتی است که در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد و طبق شنیده‌ها کم کم به آمادگی لازم برای بازی کردن می‌رسد. بعد از پایان جام جهانی و از سرگیری لیگ، آل‌کثیر قرار است به لیست پرسپولیس اضافه شود و در صورت نیاز از سوی یحیی گل محمدی به کار گرفته شود.

با اضافه شدن عیسی و حضور مهاجمان مطرحی مثل لوکادیا و دیاباته و نمایش‌های بسیار خوب این بازیکنان در این فصل، قرار است یک مهاجم از بین عبدی و یا پاکدل پرسپولیس را ترک کند و در نیم فصل از این تیم جدا شود. ۲ مهاجمی که اصلا شرایط خوبی ندارند و تا اینجای لیگ فرصت زیادی برای بازی کردن بدست نیاوردند.

عملکرد پاکدل و عبدی آنقدر بد بوده که گل محمدی در بازی‌هایی که نیاز به گل هم دارد از آن‌ها استفاده نمی‌کند و سعی دارد از سایر نفراتش در خط حمله استفاده کند. هرچند عبدی هم مثل پاکدل در اکثر بازی‌های پرسپولیس غیبت داشت و نیمکت نشین بود، ولی با توجه به سن عبدی و احتمال درآمدزایی از این بازیکن، کادرفنی و مدیران پرسپولیس ترجیح می‌دهند عبدی را در تیمشان نگه دارند.

خود پاکدل هرگونه جدایی از پرسپولیس را تکذیب می‌کند و در واقع می‌خواهد تلاش کند تا هرطور شده در پرسپولیس بماند ولی در صورتیکه یحیی بخواهد آل‌کثیر را به ترکیب تیمش اضافه کند، به ناچار باید یکی از مهاجمان تیمش را در لیست مازاد قرار دهد و گزینه اصلی خروج در نیم فصل هم حامد پاکدل است.

گفتنی است چندی قبل پاکدل در واکنش به صحبت‌هایی که در خصوص جدایی او از پرسپولیس مطرح می‌شود، مدعی شد ماجرای جدایی او از پرسپولیس شایعات فضای مجازی است و صحت ندارد. هرچند پاکدل این ادعا را مطرح کرده ولی واقعیت این است که این بازیکن با توجه به شرایطی که در این فصل دارد و مهاجمانی که پرسپولیس به خدمت گرفته، جایی در تفکرات گل محمدی ندارد و در صورت ماندن در پرسپولیس هم فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نمی‌کند.

با این حال این بازیکن که از ۳۰ سالگی هم عبور کرده و دیگر یک بازیکن جوان محسوب نمی‌شود، یا باید از پرسپولیس جدا شود و یا اینکه نیمکت نشینی‌های متوالی را تحمل کند. همچنین پاکدل برای فرار از لیست مازاد پرسپولیس در نیم فصل و ماندن در بین سرخ پوشان باید امیدوار باشد که یا قرارداد آل‌کثیر تمدید نشود و یا اینکه دیگر مهاجم نیمکت نشین این تیم یعنی مهدی عبدی تصمیم به جدایی در نیم فصل بگیرد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...