|

بخوانید :

کدخبر: 279791

کی‌ روش دشمنان تیم ملی را معرفی کرد!

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین گفتگوی خود به تشریح وضعیت این تیم برای برگزاری دو دیدار باقی مانده مرحله گروهی برابر تیم های ولز و آمریکا پرداخت.

فوتبال کی‌ روش دشمنان تیم ملی را معرفی کرد!

کارلوس کی‌ روش در حاشیه تمرین امروز چهارشنبه تیم ملی به اظهار نظر در مورد شرایط این تیم قبل از دیدار برابر ولز و اتقاقات رخ داده در دیدار با انگلیس پرداخت.

کی‌روش در ابتدای صحبت هایش به اتفاقات رخ داده در دیدار برابر انگلیس اشاره کرد و گفت: از رسانه ها به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم. ما هیچ وقت علاقه نداریم که داخل زمین باشیم اما نتوانیم برای هواداران افتخار کسب کنیم.

وی ادامه داد: از نتیجه ای که به دست آمد درس خواهیم گرفت. برابر تیمی شکست خوردیم که یکی از نامزدهای قهرمانی در این دوره از مسابقات است. ما باید درون زمین باشیم و خودمان باشیم. همانطور که قبلا هم گفتم و در پیامی که فرستادم بازیکنان ما در تیم ملی دشمنان ما نیستند.

کی‌روش ادامه داد: برای کسانی که می خواهند بازیکنان را به دشمن تبدیل کنند تبریک می گویم چون کارشان را درست انجام دادند. اما اکثر مردم می دانند که این بازیکنان در سالهای طولانی باعث خوشحالی و افتخار مردم شدند. من می خواهم برابر این ایده بجنگم که بازیکنان دشمنان ما هستند. دشمنان ما کسانی هستند که می خواهند تمرکز ما را برهم بزنند.

تیم-ملی

وی افزود: کسانی که فکر می کنند بازی کردن در جام جهانی برابر تیم های پرتغال و بقیه فکر می کنند که بازی در جام جهانی پلی استیشن است. اینها باید به خاطر کاری کرده اند خوشحال باشند. نمی خواهم صحبت هایم را تمام کنم بدون این که به یک رسانه تبریک بگویم که کارش را خوب انجام داد و ترکیب را اول صبح انجام داد چرا که یکی را در تیم دارد که ترکیب را به آنها داده است. شما یک قهرمان بزرگ هستید!

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز چهارشنبه تیم ملی به اظهار نظر در مورد شرایط این تیم قبل از دیدار برابر ولز و اتقاقات رخ داده در دیدار با انگلیس پرداخت.

کی‌روش در ابتدای صحبت‌هایش به اتفاقات رخ داده در دیدار برابر انگلیس اشاره کرد و گفت: از رسانه‌ها به خاطر حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم. ما هیچ وقت علاقه نداریم که داخل زمین باشیم اما نتوانیم برای هواداران افتخار کسب کنیم.

وی ادامه داد: از نتیجه‌ای که در دیدار اول به دست آمد درس خواهیم گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: برابر تیمی شکست خوردیم که احتمالاً یکی از نامزدهای قهرمانی در این دوره از مسابقات است و با یک رفتار مناسب و آرامش ذهنی درون زمین باید خودمان باشیم. همانطور که قبلاً هم گفتم و در پیامی که فرستادم بازیکنان ما در تیم ملی دشمنان ما نیستند.

کی‌روش خاطرنشان کرد: به کسانی که می‌خواهند بازیکنان را به دشمن کشور تبدیل کنند تبریک می گویم چون کارشان را درست انجام دادند. اما مطمئن هستم اکثر مردم می‌دانند که این بازیکنان در سالهای طولانی باعث خوشحالی و افتخار مردم شدند.

سرمربی تیم ملی افزود: من می‌خواهم برابر این ایده بجنگم که بازیکنان تیم ملی دشمنان ما نستند. دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را برهم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند بازی کردن در جام جهانی برابر تیم‌های انگلیس و یا پرتغال و بقیه مثل پلی استیشن است سخت در اشتباه هستند. این مسئولیت بزرگی روی دوش ماست. به افرادی که این کار را انجام دادند تبریک می گویم. اینها باید به خاطر کاری کرده اند خوشحال باشند.

کارلوس کی‌روش که در این مصاحبه به انتقاد از یک رسانه پرداخت و عنوان کرد که این رسانه صبح روز بازی با انگلیس به ترکیب تیم ملی دست پیدا کرده است! وی گفت: شما قهرمان بزرگی هستید و این کار نشان داد در تیم من یکی هست که به شما خبر می‌دهد!

منبع: خبر ورزشی
  • رضا ارسالی در

    شما وقتی به جابی تیم 26 نفره یک لیست 25 نفره معرفی کردی و 180 هزار دلار ناقابل به کشور و تیم ملی ضرر زدی یکی از شاخص نرین دشمنان هستی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...