|

بخوانید :

کدخبر: 258212

پالس مثبت بازیکن محبوب یحیی به پرسپولیس

فرشاد فرجی مدافع پرسپولیس می‌گوید: خانه‌ام را فروختم تا پرسپولیسی شوم. دوست داشتم پیراهن تیم محبوب خودم را بپوشم و منتی هم از این بابت ندارم.

فوتبال پالس مثبت بازیکن محبوب یحیی به پرسپولیس

در خبرها آمده بود فرشاد فرجی مدافع پرسپولیس نیز جزو بازیکنانی است که بند فسخ برای جدایی دارد و می‌تواند با پرداخت ۴۰۰ هزار دلار آزاد شود.

خود فرشاد فرجی اما این خبر را تکذیب کرده گفت: من واقعا برای برخی شایعه سازان متأسفم که چنین اخبار خیالی را منتشر می‌کنند. این درحالیست که اصلا بند فسخی در قرارداد خودم با پرسپولیس ندارم و آن را قویا تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد این شایعات و حاشیه‌ها ساخته ذهن بیمار دشمنان پرسپولیس باشد. اینکه هر روز یک ماجرا یا قصه ای می‌بافند و در فوتبال ایران پهن می‌کنند تا به خیال واهی خود تیم ما را زمین بزنند غافل از اینکه هواداران پرسپولیس فهیم و بهترین قاضی هستند. طرفداران پرسپولیس گول این شایعات بی اساس را نمی‌خورند.

وقتی از نحوه پرسپولیسی شدن فرشاد فرجی و فروش خانه مسکونی اش پرسیدیم با اکراه جواب داد: من و خانواده ام جملگی پرسپولیسی هستیم. سال‌ها برای رسیدن به پیراهن پرافتخار این تیم صبر کرده و زحمت کشیدم و وقتی دیدم باشگاه قبلی‌ام رضایتنامه نمی‌دهد خانه‌ام را فروختم تا پرسپولیسی شوم. دوست داشتم پیراهن تیم محبوب خودم را بپوشم و منتی هم از این بابت ندارم. این شایعات هم نمی‌تواند ذهن من یا طرفداران پرسپولیس را به هم بریزد چون کارنامه و همه چیز من مشخص است.

مدافع پرسپولیس در خصوص مصدومیت خود نیز خاطرنشان کرد: همه تمرکز و تلاش من بازگشت زودتر به کمک پزشکان تیم و کمک به پرسپولیس است. متأسفانه مُچ پای من در بازی با آلومینیوم پیچید و حالا باید مراحل درمانی خود را طی کنم هرچند خیلی دوست داشتم در این مقطع واقعا کنار تیم بودم و کمک می‌کردم.

فرشاد فرجی درباره دیدار پرسپولیس و پیکان نیز گفت: بازی سختی است. پیکان تیم جوان و با انگیزه ای است اما ما هم پرسپولیس هستیم. به ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داریم و مطمئن هستم بچه‌های تیم با ارائه یک نمایش خوب و بی نقص برنده این بازی خواهند شد. موضوع خوشحال کننده حضور تماشاگران پرسپولیسی در این دیدار است که می‌توانند انرژی مثبتی به بازیکنان تیم بدهند. ما به پشتوانه همین تماشاگران پرشور و با معرفت و تشویق‌های جانانه این عزیزان برابر پیکان پیروز خواهیم شد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...