|
کدخبر: 195843

چراغ سبز جانشین مغانلو/ حاضرم سفید امضا کنم!

خبردار شدیم دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس از شنبه شب باب مذاکره با حامد پاکدل را باز کرده‌اند.

فوتبال چراغ سبز جانشین مغانلو/ حاضرم سفید امضا کنم!

ستاره آلومینیوم اراک در لیگ بیستم موفق شد فصل گذشته ۱۱ گل برای این تیم بزند و حالا پس از چرخش امین قاسمی‌نژاد به جدیدترین گزینه خرید پرسپولیس برای خط حمله تبدیل شده است.

پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند بعد از جدایی شهریار مغانلو و حضور این بازیکن در سپاهان، بتوانند با سجاد شهباززاده یا امین قاسمی‌نژاد به توافق برسند منتهی آقای گل لیگ بیستم قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و قاسمی‌نژاد هم نهایتا ترجیح داد به استقلال برود. در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با سایر گزینه‌هاست.

مهاجم ۲۹ ساله فصل گذشته آلومینیوم اراک سومین گزینه یحیی گل محمدی برای بازی در خط حمله این تیم پس از سجاد شهباززاده و امین قاسمی‌نژاد بود. البته بحث خرید حامد پاکدل مربوط به امروز نیست و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی هم به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح شده بود.

تنها شکست پرسپولیس در لیگ بیستم برابر آلومینیوم در اراک بود که زننده گل برتری حریف هم حامد پاکدل بود. بازیکنی که پس از گشودن دروازه تیم بزرگ پرسپولیس شادی نکرد! حامد پاکدل با شادی نکردن پس از گلزنی برابر پرسپولیس علاقه فراوان خود برای پوشیدن پیراهن قرمز را نشان داد تا یحیی گل محمدی را به فکر فرو ببرد. گل محمدی در آن زمان از داشتن عیسی آل کثیر (به دلیل محرومیت ۶ ماهه) محروم بود.

سرمربی پرسپولیس در آن مقطع از باشگاه خواست با نامه‌نگاری از باشگاه این بازیکن درخواست رضایتنامه کند. مدیران پرسپولیس امیدواربودند این مهاجم گلزن خودش بتواند رضایتنامه‌اش را از باشگاه فعلی بگیرد که البته چنین نشد. باشگاه اراکی رضایتنامه بهترین مهاجم و بازیکن خودش را به این راحتی صادر نمی‌کرد و حامد پاکدل تا پایان فصل در آلومینیوم ماند.

حالا این مهاجم لرستانی آزاد شده و می‌تواند به هر تیمی دلش خواست برود. آخرین شنیده‌ها در مورد حامد پاکدل حاکی از آن است که او به مدیران باشگاه پرسپولیس (از طریق مدیربرنامه‌هایش) پیغام داده است: «حاضرم به خاطر پرسپولیس سفید امضاء کنم چون عاشق این تیم هستم.»

آیا با این صحبت‌ها یحیی گل محمدی رضایت می‌دهد حامد پاکدل پرسپولیسی شود یا اینکه...

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...