|
کدخبر: 164233

حضور آبی‌پوشان در عربستان پس از ۶ سال

تیم فوتبال استقلال تهران پس از گذشت ۶ سال دوباره به کشور عربستان سفر خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال تهران هفته آینده راهی کشور عربستان خواهد شد تا آماده شروع دوباره لیگ قهرمانان شده و باید پنجشنبه هفته آینده به مصاف الاهلی امارات برود.

با توجه به اینکه به دلیل کرونا بازی‌ها متمرکز برگزار می‌شود قرعه استقلال به کشور عربستان افتاد و باید بازی‌های خود را در این کشور برگزار کند.

استقلال پس از ۶ سال دوباره راهی عربستان می‌شود، آبی پوشان در سال ۱۳۹۳ و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به عربستان سفر کردند. استقلال به دلیل مسائل سیاسی که به وجود آمد چند سال بود که نمی‌توانست میزبان تیم‌های عربستانی باشد که در گروه خودش بودند یا در عربستان با آنها دیدار داشته باشد. بنابراین طی سال‌های گذشته همواره دیدار استقلال با حریفان عربستانی در در کشور ثالث برگزار شد.

اما حالا پس از گذشت ۶ سال دوباره آبی پوشان راهی عربستان می‌شوند تا مرحله گروهی خود را در این کشور برگزار کنند و باید امیدوار باشیم که استقلال بتواند در این دوره از مسابقات نتایج قابل قبولی کسب کرده و به مراحل بالاتر صعود کند.

تیم فوتبال استقلال تهران روز پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و از ساعت ۲۴ به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...