|
کدخبر: 159538

مسی در بارسلونا نمی ماند!

کریستین مارتین، خبرنگار معروف آرژانتینی، مدعی شد لیونل مسی حتی با وجود تغییرات مدیریتی در بارسلونا نمی ماند.

فوتبال مسی در بارسلونا نمی ماند!

لیونل مسی در تابستان بازیکن آزاد محسوب می‌شود و می‌تواند راهی هر تیم دیگری شود؛ موضوعی که نگرانی اصلی هواداران بارسلونا در مقطع کنونی محسوب می شود. از طرف دیگر به نظر می رسد که دو باشگاه منچسترسیتی و پاری سن ژرمن به شدت شرایط جذب فوق ستاره آرژانتینی را دنبال می‌کنند.

از سمت دیگر گفته می‌شد که با انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسلونا ممکن است تصمیم مسی برای جدایی از این باشگاه تغییر کرده و او قرارداد خود را با بلوگرانا تمدید کند؛ با این وجود یک خبرنگار آرژانتینی معتبر ادعای دیگری را منتشر کرده است. کریستین مارتین در توئیتر خود نوشت: " بر اساس منابعی که من در اختیار دارم  مسی حتی با وجود رئیس جدید در بارسلونا نمی ماند."

گفتنی است این خبرنگار آرژانتینی ارتباطات کلیدی با انگلیس دارد و مدتی است که مدعی شده لیونل مسی خواهان جدایی از بارسلونا است. در واقع کریستین مارتین جزو اولین کسانی بود که مقصد آینده شماره ۱۰ بارسلونا را منچسترسیتی اعلام کرد.

با این وجود باید منتظر ماند و دید که این ادعای خبرنگار آرژانتینی تا چه حد درست بوده و اینکه نهایتاً لیونل مسی چه تصمیمی برای آینده خود اتخاذ خواهد کرد.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...