|
کدخبر: 148829

اتلتیکو به دنبال نهایی کردن مهم ترین تمدید قرارداد

آاس مدعی شد باشگاه اتلتیکومادرید قصد دارد قرارداد دیه‌گو سیمئونه را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند.

دیه گو سیمئونه در سال ۲۰۱۱ هدایت اتلتیکو مادرید را برعهده گرفت. او در اولین مسابقه خود با این تیم مقابل مالاگا به تساوی بدون گل دست یافت و بعد از آن روند پیشرفت فوق العاده روخی بلانکو با این آرژانتینی آغاز شد و تا به اینجا نیز ادامه داشته است.

دیه‌گو سیمئونه در مدت زمان حضور خود در این باشگاه اسپانیایی مجموعاً با اتلتیکو مادرید به ۷ جام مختلف دست یافته که مهم ترین آنها به قهرمانی لالیگا در فصل ۱۴-۲۰۱۳ برمی گردد؛ جایی که تیم او بالاتر از غول‌های فوتبال اسپانیا یعنی بارسلونا و رئال مادرید جام قهرمانی لالیگا را بالای سر ببرد.

اما قرارداد سرمربی آرژانتین با روخی بلانکو در سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و مصاحبه چندی پیش سیمئونه بعد از حذف اتلتیکو مادرید از رقابت های کوپا دل ری باعث شد شایعاتی در رابطه با جدایی او از تیم اسپانیایی به گوش برسد.

با این حال بعید به نظر می رسد که اتلتیکومادرید به این راحتی‌ها به سرمربی آرژانتینی اجازه جدایی دهد. در همین ارتباط آاس گزارشی را منتشر کرده و مدعی شده که این باشگاه قصد دارد قرارداد دیه گو سیمئونه را تا سال ۲۰۲۴ و با شرایط جدید تمدید کند؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن می تواند بهترین خبر ممکن برای هواداران رو‌خی بلانکو تلقی شود.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر