|
کدخبر: 143444

احتمال حضور رضاییان در پرسپولیس چقدر است؟

حضور احتمالی رامین رضاییان در پرسپولیس می‌تواند بازی برد- برد باشد. هر چند با توجه به درآمد بالای رامین رضاییان در لیگ ستارگان قطر شاید این نقل و انتقال سخت باشد اما به نظر می‌رسد به سود طرفین تمام شود.

فوتبال احتمال حضور رضاییان در پرسپولیس چقدر است؟

چند روز پیش نشریه «استاد الدوحه» در گزارشی به نقل و انتقالات زمستانی تیم الدحیل پرداخت و رامین رضاییان مدافع ایرانی در لیست فروش قرار گرفت. این رسانه قطری نوشت: انتظار می‌رود رامین رضاییان مدافع ایرانی به صورت قرضی به یکی از تیم‌های قطری منتقل شود. طبق گزارش‌های رسیده او به تیم السیلیه منتقل می‌شود.

رضاییان در تابستان گذشته از الشحانیه به الدحیل آمد و در زمان مربیگری الرکراکی مهره کلیدی تیم به شمار می‌آمد اما با آمدن صبری لموشی این بازیکن در تفکرات این مربی جایی نداشت و او می‌خواهد بازیکن آسیایی دیگری را به جای رضاییان جذب کند. دیروز شنیدیم این احتمال هم وجود دارد که رامین رضاییان در صورت قرار گرفتن در لیست مازاد الدحیل قطر به فوتبال ایران و پرسپولیس بازگردد.

رامین رضاییان بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی و بعد از کارلوس کی‌روش دیگر به تیم ایران دعوت نشد! شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سرمربی کروات تیم ملی خیلی به بازیکنان شاغل در لیگ ستارگان قطر اعتماد ندارد چرا که معتقد است این لیگ از کیفیت بالایی برخوردار نیست. بر همین اساس شاید شانس ملی‌پوش شدن مجدد رامین رضاییان در صورت بازگشت به پرسپولیس افزایش پیدا کند.

از سوی دیگر پرسپولیس در سمت راست خط دفاعی خود با مشکل مواجه شده است. مهدی شیری مرتکب اشتباه وحشتناکی شد که جام قهرمانی آسیا را از تیم گل‌محمدی گرفت. البته این تیم سیامک نعمتی را هم در اختیار دارد که می‌تواند در سمت راست خط دفاعی بازی کند. او بهترین مدافع راست مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب شد اما با توجه به جدایی بشار رسن و با حضور نعمتی در خط دفاع، خط میانی پرسپولیس با چالش دیگری روبه‌رو خواهد شد، بنابراین حضور احتمالی رامین رضاییان در پرسپولیس می‌تواند بازی برد-برد باشد. هر چند با توجه به درآمد بالای رامین رضاییان در لیگ ستارگان قطر شاید این نقل و انتقال سخت باشد اما به نظر می‌رسد به سود طرفین تمام شود.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر