|
کدخبر: 139719

ادای احترام ویژه لواندوفسکی به لیونل مسی

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ لیونل مسی را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ خطاب کرد.

به نظر می رسد امسال رابرت لواندوفسکی بالاتر از ستاره هایی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو جایزه مرد سال فیفا را از آن خود کند. اما رابرت لواندوفسکی در مصاحبه ای مدعی شد لیونل مسی همین حالا نیز یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بوده و دستاوردهای فوق العاده ای در دنیای فوتبال داشته است.

رابرت لواندوفسکی به نشریه اوله گفت: "لیونل مسی بازیکن بزرگی است، یکی از برترین های تاریخ فوتبال. من می دانم که انتظارات پیرامون مسی بسیار زیاد است و شاید هیچ کس به افتخارات مسی دست نیابد. شاید شما باید ۱۰۰ سال صبر کنید تا بازیکنی مثل مسی دوباره متولد شود. مسی با آنچه تا همین حالا نیز انجام داده، یکی از بهترین بازیکنان در تمام تاریخ است و خواهد بود.

جایزه مرد سال فیفا؟ من می دانم که مسی نیز علاقمند به دریافت این جایزه است. این موضوعی منطقی بوده و تلاش برای کسب عناوین وظیفه ما به شمار می آید."

رابرت لواندوفسکی همچنین به دیگو مارادونا، ستاره بزرگ آرژانتینی که چندی قبل درگذشت نیز ادای احترام کرد. او گفت: "درگذشت مارادونا خبری بسیار غم انگیز و تلخ بود. فوت بازیکنی افسانه ای مانند مارادونا برای تمام فوتبالی ها اتفاقی بسیار ناراحت کننده است. همه ما بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه این اتفاق رخ داده است.

وقتی مارادونا بازی می کرد من تازه متولد شده بودم، اما من به خوبی می دانم که او در فوتبال و در جام جهانی ۱۹۸۶ چه کار کرده و چه عملکرد درخشانی داشته است. مارادونا خارج از زمین نیز مانند دوران بازی کردنش بود، او دوست داشت فوتبال و از زندگی در زمین و خارج از زمین لذت ببرد."

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر