|
کدخبر: 134783

بازگشت مدافع مغضوب به تمرینات پرسپولیس

بازگشت رسمی محمد انصاری به تمرینات پرسپولیس و ادامه درمان پای مصدوم زیر نظر پزشکان باشگاه

محمد انصاری که توسط یحیی گل محمدی به دلیل مصدومیت کنار گذاشته شده بود، با توجه به جدایی شجاع خلیل زاده به تمرینات پرسپولیس اضافه شد تا روزهای پایانی درمان پای مصدوم خود را زیر نظر پزشکان باشگاه دنبال کند.

محمد انصاری مدافع چپ پای تیم فوتبال پرسپولیس که توسط یحیی گل محمدی به دلیل مصدومیت کنار گذاشته شده بود، در تمرینات قرمزها حضور یافت.

انصاری که از سوی یحیی گل محمدی کنار گذاشته شده بود، پس از جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری دوباره مورد توجه کادرفنی پرسپولیس قرار گرفت و به این تیم بازگشت. او امروز در تمرین سرخ ها حضور داشت و به همراه کادر پزشکی روند درمان خود را دنبال کرد.

این مدافع چپ که از لیگ پانزدهم در پرسپولیس حضور دارد و یکی از بازیکنان سابقه این تیم محسوب می‌شود، به دلیل پارگی رباط صلیبی فعلا از حضور در تمرینات گروهی بازمانده اما احتمالا تا فینال آسیا دستکم به تمرینات گروهی برمی‌گردد و پس از آن هم فرصت حضور در زمین را کم کم به دست خواهد آورد.

نکته مهم این است که انصاری توانایی بازی در پست دفاع میانی را هم دارد و پرسپولیسی ها می‌توانند از او به عنوان جانشین سید جلال و کنعانی هم استفاده کنند.

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر