|
کدخبر: 132560

دیاباته به ترکیب استقلال برمی‌گردد؟

احتمال این که آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در ترکیب اولیه آبی پوشان در هفته اول قرار داشته باشد زیاد نیست اما او می‌تواند دقایقی برای تیمش بازی کند.

فوتبال دیاباته به ترکیب استقلال برمی‌گردد؟

تیم فوتبال استقلال تهران در نخستین هفته از رقابت‌های لیگ برتر میزبان مس رفسنجان است که این دیدار از ساعت ۱۶.۳۰ روز شنبه ۱۷ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

محمود فکری در حالی تیمش را برای این دیدار به ظاهر نه چندان دشوار آماده می‌کند که هنوز نمی‌داند آیا قادر به استفاده از بازیکنان جدیدش هست یا خیر. به جز بازیکنان جدید، فکری برای استفاده از برخی از بازیکنان قدیمی تیمش که مجوز حضور در مسابقات را دارند هم دچار تردید است که مهم‌ترین آنها شیخ دیاباته، مهاجم بلند قامت و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر است.

دیاباته تمریناتش را نسبت به دیگر استقلالی‌ها دیرتر آغاز کرد و هنوز به شرایط آرمانی نرسیده است و همین موضوع ممکن است این بازیکن را از ترکیب اولیه آبی پوشان دور کند. البته دیاباته حتی در صورت قرار نداشتن در ترکیب اولیه، می‌تواند به عنوان یک ذخیره مطمئن روی نیمکت تیمش نشسته و دقایقی فرصت حضور در میدان را پیدا کند.

فکری به جز دیاباته مهاجمان خوب دیگری دارد و دستش در خط حمله بسته نیست. مهدی قائدی، ارسلان مطهری، سجاد آقایی و حتی فردین رابط نفراتی هستند که می‌توانند در این بازی به ظاهر نه چندان مشکل در خط حمله آبی پوشان قرار بگیرند.

 

منبع: مهر

ارسال نظر