|
کدخبر: 131824

قلعه‌نویی به بازیکنان پرسپولیس چه گفت؟

امیر قلعه نویی که این روزها با گل‌گهر آماده حضور در لیگ برتر می‌شود در حاشیه دیدار تیمش با پرسپولیس با برخی از شاگردان قدیمی‌اش دیدار کرد.

فوتبال قلعه‌نویی به بازیکنان پرسپولیس چه گفت؟

امیرقلعه نویی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر روی نیمکت گل گهر می‌نشیند. تیمی که با او قصد دارد در این فصل یکی از شگفتی سازان باشد و به رتبه‌های بالای جدول برسد. این تیم در ادامه بازی‌های تدارکاتی‌اش به مصاف پرسپولیس رفت و در این بازی با نتیجه سه بر دو مغلوب حریفش شد.

پس از این دیدار اما برخی از اخبار حاشیه‌ای نیز شنیده شد از جمله اینکه امیر قلعه نویی با سعید آقایی بازیکن سابقش در سپاهان و بازیکن حال حاضر پرسپولیس دچار درگیری لفظی شده است. موضوعی که سعید آقایی بعد از بازی رد کرد و انتشار فیلمی از حاشیه بازی نیز نشان می‌دهد که صحبت‌های رد و بدل شده میان مدافع و مربی سابق سپاهان دوستانه بوده است.

در این ویدئو قلعه نویی در حاشیه بازی و پیش از شروع مسابقه با سه بازیکن پرسپولیس، وحید امیری، میلاد سرلک و سعید آقایی خوش و بش و گفت‌وگویی را انجام می‌دهد. او به بازیکنان پرسپولیس بابت حضور در فینال تبریک می‌گوید: " مبارک باشه رفتن به فینال، انشالله اول بشید به حق خدا و اهل بیت."

شوخی سرمربی گل گهر البته با خنده و واکنش مثبت آقایی و دو بازیکن دیگر پرسپولیس همراه است و سپس آرزوی موفقیت برای یکدیگر کرده و جدا می‌شوند.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...