|
کدخبر: 316170

همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه تلکام صورت گرفت

رونمایی از خدمات جدید افرانت با نام تجاری "افرانت پلاس"

شرکت افرانت، یکی از پیشروترین و قدیمی ترین شرکت های ارایه دهنده خدمات دیجیتال، امسال با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تلکام ۱۴۰۲ علاوه بر ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر دیتا مانند پهنای باند اینترنت، شبکه انتقال، دیتاسنتر، خدمات ابری و ... از خدمات جدید خود با نام تجاری افرانت پلاس رونمایی کرد.

فناوری رونمایی از خدمات جدید افرانت با نام تجاری "افرانت پلاس"

به گزارش روابط عمومی افرانت، خدمات افرانت پلاس شامل: ابر خصوصی، تامین سخت افزار، PaaS, خدمات GPU , خدمات مدیریت شده، مشاوره ،طراحی، ساخت و نگهداری دیتاسنتر و خدمات نرم افزاری است که در راستای تحقق شعار افرانت به عنوان پیشروترین پلتفرم دیجیتال کشور طراحی شده تا بتواند خدمات و راهکارهایی نوآورانه، امن و پایدار به مشتریان خود ارائه داده و شریکی توانمند ساز برای تحول دیجیتال کسب و کارهای کشور باشد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی از دوم لغایت پنجم دی ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. افرانت در سالن ۶ غرفه ۲۵ میزبان بازدید کنندگان می باشد.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها