|
کدخبر: 168290

ماهنامه صنعت روابط‌عمومی منتشر شد

از تاسیس ذوب‌آهن تا شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها

جدیدترین شماره ماهنامه روابط‌عمومی صنعت باتوجه به نقش روابط‌عمومی‌ها در رونق مالی بنگاه‌های اقتصادی و پرونده ویژه بررسی شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها منتشر شد.

صنعت از تاسیس ذوب‌آهن تا شکاف ارتباطی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها

به گزارش ماهنامه صنعت روابط‌‌عمومی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت آگاهی‌بخشی به جامعه در خصوص دستورالعمل‌های سازمان جهانی بهداشت و همچنین نشان دادن توانایی تبدیل شدن روابط‌عمومی به بازوی قدرتمند توسعه و تعالی کشور در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، این ماهنامه به پیشخوان مطبوعات کشور بازگشته است.

این ماهنامه بنا دارد بستر فعالیت‌های فرهنگی و به نوعی پیوست فرهنگی رونق و توسعه و تعالی در کشور باشد به گونه‌ای که هم اکنون به پشتوانه حضور نخبگان، اساتید و پیشکسوتان عرصه ارتباطات و روابط‌عمومی و همچنین مشارکت فعالان اقتصادی و کارآفرینان به رسانه‌ای مرجع و راهگشا برای توسعه و تعالی اقتصاد ملی کشور تبدیل گردد.

رشد دانش روابط عمومی و هم‌افزایی میان فعالان این عرصه از دیگر اهداف انتشار این مجله است که جمعی از پیشکسوتان و فعالان به نام عرصه ارتباطات و صنعت کشور از اعضای شورای سیاست‌گذاری این ماهنامه هستند.

با توجه به هدف انتشار این ماهنامه، در این شماره با محوریت بررسی شکاف ارتباطی میان روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها و همچنین جایگاه صنعت فولاد در عرصه فرهنگی اجتماعی کشور، یادداشت‌ها، گفت‌وگوها و مقالات متعددی با فعالان، اندیشمندان و مدیران حوزه صنعت و ارتباطات انجام گرفته و سعی شده تا چالش‌ها و نقاط قوت و ضعف این حوزه بررسی و واکاوی شود.

در این شماره ماهنامه روابط‌عمومی صنعت آثار و نوشتارهایی از بهروز راعی، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس روزمه، سپهر سمنگانی، امیرعلی خلج، تورج صابری، بیژن آریانا، جلیل نوربخش، مرضیه حسینی، رضا مشتاق، آرمان آتشی، بهروز تقی‌پور، شایان قدوسی و ... را می‌خوانید.

در این شماره که تصویر روی جلد آن به گفت‌وگوی اختصاصی این ماهنامه با دکتر مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل سابق «ایمیدرو» و از چهره‌های ماندگار عرصه ارتباطات کشور اختصاص پیدا کرده، می‌خوانیم: رسانه ابزار رونق تولید و تعالی صنعت، اخلاق و فقه در صنعت و تجارت، اکتشافات ظرفیت‌های جدیدی را نمایان خواهد کرد، بازسازی یک پل مخروبه، مشاغل ارتباطی-روابط‌عمومی کارورز ، استراتژی یک کلمه‌ای، خرافات هویت، هویت محصول و خدمت ایرانی سه چالش راهبردی، خطاهای هویت استراتژیک، ضرورت یک ادغام، ایستادگی بر فراز تحریم‌ها، کالبد شکافی یک تحریم، ذوب‌آهن دانشگاه پرورش نخبگان صنعت فولاد، داستان تاسیس ذوب آهن اصفهان به روایت رضا نیازمند، شرکت فولاد مبارکه اصفهان داستان یک مقاومت، مسئولیت اجتماعی در ذوب آهن به فرهنگ تبدیل شده است، تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در ۱۴۰۴ عملی است، ترس از آینده داریم.

این ماهنامه با مدیرمسئولی علی شوقی‌بنام، سردبیری بهروز راعی، دبیر تحریریه بهروز تقی‌پور، مدیرهنری یوسف فروتن با قیمت ۲۰هزار تومان در ۴۸ صفحه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

منبع: نماینده

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...