|
کدخبر: 142688

روزنامه صمت در یزد رسانه برگزیده صنعت آب و برق شد

سرپرستی روزنامه صمت در استان یزد از بین 251 اثر، موفق به کسب رتبه شد و از سوی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان یزد به همراه سایر برگزیدگان مورد تقدیر قرار گرفت و لوح تقدیر دریافت کرد.

صنعت و معدن روزنامه صمت در یزد رسانه برگزیده صنعت آب و برق شد

اسامی برگزیدگان مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق استان یزد به صورت ویدئو کنفرانس با حضور محمد مهدی جوادیان زاده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یزد و مجید دهقان مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد و سایر روابط عمومی های صنعت آب و برق یزد اعلام شد. 

سرپرستی روزنامه صمت در استان یزد از بین ۲۵۱ اثر،  موفق به کسب رتبه شد و از سوی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان یزد به همراه سایر برگزیدگان مورد تقدیر قرار گرفت و لوح تقدیر دریافت کرد.

محمد مهدی جوادیان زاده رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان یزد در این لوح تقدیر آورده است: از این که در راه حقیقت و رسالت خطیر آگهی بخشی به مردم در رابطه با صنعت آب و برق استان یزد از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویری عینی از واقعی تلاش نموده اید و در راه دستیابی به اطلاعات حقیقی همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم خصوصی و شئون انسانی اهتمام ورزیده اید تشکر و قدردانی نموده و به پاس صداقت و امانت و در کمال شرافت و فضیلت، این لوح سپاس تقدیم حضورتان می شود.

خبرنگار: زینب زارع

ارسال نظر