|
کدخبر: 197810

جنجال در مجلس برای «ناز و کرشمه» مردم

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی به مصاحبه روز گذشته یکی از نمایندگان مجلس اشاره و تاکید کرد: نباید سخنانی دور از شأن ملت ایران از تریبون‌ها زده شود.

سیاست داخلی جنجال در مجلس برای «ناز و کرشمه» مردم

سید مرتضی خاتمی در اخطاری در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه صحبت‌هایی از سوی برخی از همکاران چه در صحن مجلس و چه در قالب مصاحبه‌ها در رسانه‌ها منتشر می‌شود که در شأن ملت ایران و در شأن مجلس شورای اسلامی نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: روز گذشته مصاحبه‌ای از سوی یکی از همکاران منتشر شد که در شأن ملت ایران نبود و متاسفانه توسط برخی از رسانه‌ها برحسب تشابه اسمی از نام من و تصویر بنده استفاده شد. بنده از بیان هرگونه مضامینی دور از شأن ملت ایران اعلام برائت می‌کنم.

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صاحبان تریبون و گروه‌های مرجع باید در شأن ملت ایران صحبت کنند و در بکارگیری عبارات و کلمات دقت لازم را داشته باشند. متاسفانه امروز کشور درگیر مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه بوده و شیوع گسترده کرونا و فشار اقتصادی مشکلات را بر مردم دو چندان کرده است. بیان اینگونه مطالب در شأن ملت نیست.

 

منبع: ایسنا
  • ناشناس ارسالی در

    وقتی برخی حضرات برای درمان به انگلیس تشریف می برن کسی از ناز و کرشمه حرف نمی زنه؟ وقتی تصاویر اقایان در منزل با کادر درمان اختصاصی پخش می شه کسی از ناز و کرشمه آنها حرف نمی زنه ؟ چرا برخی تا این حد حقیر هستند چرا تا این حد نفهم تشریف دارن؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...