|
کدخبر: 196250

رئیس جدید سازمان انرژی اتمی: تحول‌گرایی را در دستور کار داریم

رئیس جدید سازمان انرژی اتمی با تاکید بر نقش و تاثیر مهم این سازمان در قدرت‌سازی ملی گفت: مردم ما برای این‌که قله‌های رفیع پیشرفت را تسخیر کنند، نیازمند فعالیت بیش از پیش سازمان‌های موثر و تاثیرگذار و محرک توسعه در بخش علم و فناوری مثل سازمان انرژی اتمی هستند.

سیاست داخلی رئیس جدید سازمان انرژی اتمی: تحول‌گرایی را در دستور کار داریم

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی امروز (دوشنبه) پس از حضور در محل سازمان انرژی اتمی در اظهاراتی درباره سازمان انرژی اتمی عنوان کرد: سازمان انرژی اتمی یکی از بخش‌های بسیار استراتژیک کشور است و تاثیر مهمی برای قدرت سازی ملی دارد و مردم ما برای این‌که قله‌های رفیع پیشرفت را تسخیر کنند، نیازمند فعالیت بیش از پیش سازمان‌های موثر و تاثیرگذار که محرک توسعه در بخش علم و فناوری مثل سازمان انرژی اتمی هستند.

وی افزود: با راهبرد توسعه و تعالی و تحول گرایی در راستای رفع موانعی که بر سر راه پیشرفت کشور واقع شده و تله‌هایی که بیگانگان برای پیشرفت کشور به بهانه‌های هسته‌ای ایجاد کردند، در دستور کار داریم و مطمئن هستیم به یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه نیروهای دانشمند و ارزشمند و جوانانی که در سازمان انرژی اتمی شاغل هستند و محققان و مهندسان و کارکنان حتما می‌توانیم این اهداف را ان‌شاءالله محقق کنیم.

محمداسلامی با حکم حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری به عنوان رئیس سازمان انرژی اتمی منصوب شد. پیش از این علی‌اکبر صالحی ریاست سازمان انرژی اتمی را بر عهده داشت.

اسلامی امروز با استقبال صالحی وارد سازمان انرژی اتمی شد و صالحی درباره جانشین خود گفت: وقتی اسم شما مطرح شد خدا شاهد است یک آرامشی گرفتم و گفتم الحمدلله کار به دست یک انسان فرهیخته و کاردان رسید. سازمان انرژی اتمی جایگاه و اهمیتش از یک وزارتخانه بالاتر است.

محمد اسلامی متولد ۱۳۳۵ در شهر اصفهان و فوق لیسانس مهندسی راه و ساختمان است که وزارت راه و شهرسازی، استانداری مازندران، معاونت امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع و مدیر عاملی شرکت صنایع هواپیماسازی ایران را در سوابق اجرایی خود دارد.

 

منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...