|
کدخبر: 194994

دستور «اژه‌ای» درباره فیلم‌های منتشر شده از زندان اوین

«اژه‌ای» برای بررسی رفتار ماموران زندان اوین به دادستان کل کشور دستور داد

سیاست داخلی دستور «اژه‌ای» درباره فیلم‌های منتشر شده از زندان اوین

 دستور رسیدگی به موضوع تصاویر منتشر شده از زندان اوین توسط رییس قوه قضاییه صادر شد.

رئیس قوه‌قضاییه به دادستان کل کشور گفت: با توجه به اخبار و تصاویر منتشر شده در برخی از رسانه‌ها درخصوص زندان اوین، به جنابعالی ماموریت داده می‌شود بدون فوت وقت، پیرامون موضوع مذکور و رفتار مامورین با زندانی و یا زندانی با زندانی با سرعت و دقت بررسی جامع به عمل آورده و نتیجه را به اینجانب گزارش نمایید.

این در حالی ست که امروز معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره ویدئو‌های منتشر شده از دوربین‌های مداربسته امنیتی زندان اوین گفت: این موضوع در حال بررسی است و هنوز قضیه خیلی روشن نیست. فکر می‌کنم تا فردا اطلاع رسانی شود.

صبح امروز نیز، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود، در خصوص تصاویر زندان اوین توضیحاتی ارائه کرد. او ضمن پذیرش "رفتارهای غیرقابل قبول" در تصاویر منتشر شده، عذرخواهی کرد.

محمدمهدی حاج محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با انتشار پیامی در صفحه توییتری در خصوص تصاویر زندان اوین نوشت: "در خصوص تصاویر زندان اوین؛ مسئولیت این رفتارهای غیرقابل قبول را پذیرفته و ضمن تعهد به تلاش بر عدم تکرار چنین وقایع تلخ و برخورد جدی با عوامل خاطی؛ از خداوند متعال، رهبر عزیزمان، ملت بزرگوار و زندانبانان شریف که البته زحماتشان تحت تاثیر این خطاها، نادیده گرفته نخواهد شد، عذرخواهم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...