|

بخوانید :

کدخبر: 217410

تصمیم عجیب زن پولدار برای ازدواج + جزئیات

تصمیم و اقدام باورنکردنی عروس خانم ثروتمند برای جلب رضایت داماد و ازدواج با پسر کوچکتر از خودش تبدیل به تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها شد.

اختلاف سنی یکی از اصلی ترین ملاک های ازدواج در تمام جهان است، گاهی عشق این ملاک را بهم ریخته و آن را از روال طبیعی خارج می کند و ما در طول تاریخ مصداق این مسئله را بارها و بارها دیده ایم اما این بار در ماجرایی که خواهید خواند، به نوعی متفاوت در موردش خواهید شنید.

ازدواج زن چینی با پسری ۱۵ سال کوچک تر از خودش

طبق گزارش تایوان نیوز و خبر وایرال در فضای مجازی، زن ۳۸ ساله چینی مقدار قابل توجهی پول برای جلب رضایت ازدواج از سوی مرد جوان ۲۳ ساله به او پرداخت کرده تا مرد جوان را به همسری خود درآورد.

از قرار معلوم اصرارهای مکرر زن ثروتمند، این مرد جوان را راضی به ازدواج با او نکرده بود تا اینکه رشوه ۵ میلیون یوآنی بالاخره ماجرا را به مرحله ای کشاند که او با زنی ۱۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کند.

ازدواج زن پولدار

مراسم ازدواج باشکوه این زوج با ۱۵ سال اختلاف سنی در شهر "گوانجی" برگزار شد. عروس خانم نه تنها از داماد جوان ۱۵ سال بزرگتر بود بلکه یک پسر ۱۴ ساله نیز داشت که آنها را در مراسم ازدواج همراهی می کرد.

ویدئوی کوتاهی که از این مراسم ازدواج باشکوه منتشر شده است نشان می دهد که عروس و داماد با تشریفات خاصی وارد مراسم شده و در همان ابتدای ورود طلا و جواهرات عروس خانم جلب توجه می کند.

اینکه پول هر غیرممکنی را ممکن می سازد چندان هم غیرواقعی نیست، زمانی که یک زن بتواند با میلیون ها یوآن مردی که ۱۵ سال از او جوان تر است را راضی به ازدواج کند پس تاثیر گذار بوده است.

منبع: نمناک

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...