|
کدخبر: 153423

آخرین آمار قربانیان کرونا (۹۹/۱۱/۲۳)

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

سبک زندگی آخرین آمار قربانیان کرونا (۹۹/۱۱/۲۳)

سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۲۳ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۷ هزار و ۴۷۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۵۵ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۲۷۸ هزار و ۸۵۷ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۶۵ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۸ هزار و ۷۵۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۵۵۲ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و ۳ هزار و ۷۳۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...