|

بخوانید :

کدخبر: 264801

خبر بسیار مهم درباره قرعه کشی خودرو

مجری طرح‌های فروش اینترنتی خودرو گفت: قرعه کشی برای برخی از خودروها دائمی است و تنها برخی از خودروها از این فرآیند خارج می‌شوند.

جعفر توحیدی مدیرعامل شرکت مگا گفت: مسئولان وزارتخانه به ما اعلام کرده اند که حذف قرعه کشی به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد، اما نه برای همه خودروها.

مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) شرکتی در زمینه تجارت الکترونیکی است که طبق گفته مسئولان این شرکت، طرح‌های فروش اینترنتی خودرو را طبق نیاز وزارت صمت اجرا می‌کند.

آنطور که مدیرعامل این شرکت گفته، اجرای سیستم یکپارچه خودرو با ناهماهنگی‌هایی از ثبت نام تا اعلام نتایج همراه بوده؛ در اولین مرحله، نتایج هم از طریق وزارت صمت و هم از طریق شرکت خودروساز اعلام شد که تناقضاتی داشت.

 اعلام نتایج قرعه کشی نیز با تاخیر انجام شد؛ آقای حسین زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت، گفته بود: علت تاخیر در اعلام نتایج، روند طولانی تایید استعلام‌ها از نهادهای مختلف است.

پس از ثبت نام و انجام قرعه کشی، برخی ثبت نام کنندگان که برای استعلام نتیجه قرعه کشی وارد سایت شده و پیامی مبنی بر برنده شدن دریافت کرده اند، پس از اینکه قصد داشتند اقدام به واریز وجه کنند، پیام جدیدی مبنی بر حضور در لیست منتخبین رزرو را مشاهده کردند!

با این حال وزارت صمت اعلام کرده "در پی استقبال هم‌میهمان عزیز از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصدی مخاطبان از این شیوه واگذاری؛ قرعه کشی تداوم خواهد یافت و دور بعدی تخصیص نیز در تیرماه انجام می‌شود "؛ مجری طرح‌های فروش اینترنتی خودرو هم می‌گوید: سیستم یکپارچه تخصیص خودرو، روند دنباله داری خواهد داشت.

بیست و هفتم اردیبهشت، اولین دوره ثبت نام در سامانه جدید فروش یکپارچه خودرو آغاز شد و برندگان قرعه کشی، تا ۲۵ خرداد فرصت واریز وجه دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
  • ali ارسالی در

    چند ساله مردم را دارند بازی میدند که کنک ور حذف میشه الان میگن البته بعضی از رشت ه ها در کنکور می مونه .چون مافیا ی کنکور قدرتی ورای مسئولین جمهوری اسلامی دارند. می گفتند خودرو از قرعه در میاد الان میگ ن بعضی خودرو ها .این هم دلیلش همون مافیا ست منتهی مافیای خودرو که باز قوی تر از م سئولین جمهوری اسلامی هستند.بعضی وقتها بخ ودم می گم فلانی در ایران اسلامی داری زند گی می کنی یا در ناف ایتالیا .این مافیا ک یند انگار از هر دو ایرانی یکیش مافیاست .

  • ناشناس ارسالی در

    90% را ازکجات در اوردی؟ ما ناراضی هستیم قبلا شرکت میکردیم این سری حذف شدیم (جوان ی جمعیت)

  • ناشناس ارسالی در

    اگر ملت ما میخریدند دلار صد هزار تومن هم میشد پراید همون بیست ومن هم خریدار نداش ت

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...