|
کدخبر: 181342

با ۱۰۰ میلیون سورن پلاس بخرید!

قرار است امروز، پنجشنبه سایت ایران‌خودرو پیش‌فروش خود را آغاز کند. ۱۰۰ میلیون تومان امروز پرداخت کنید و بعد یک سال بعد خودرو را تحویل بگیرید و در این مدت مبلغ کامل را تسویه کنید.

خودرو با ۱۰۰ میلیون سورن پلاس بخرید!

این طرح از ساعت ۱۰ امروز آغاز می‌شود و کسانی که شرایط زیر را داشته باشند می‌توانند در این قرعه‌کشی ثبت‌نام کنند. قیمت روز سورن پلاس در بازار ۲۸۷ میلیون و دنا پلاس توربو شارژ دستی بیش از ۳۸۲ میلیون تومان است.

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۶. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌گردد، می‌بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل هزار کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲: کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

نام خودرو        مبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب

سورن پلاس     ۱۰۲ میلیون تومان

دنا پلاس توربو شارژ دستی        ۱۴۲ میلیون تومان

 

منبع: تجارت نیوز
  • کورش بزرگ ارسالی در

    هم نگارنده این متن هم ایرانخرو

  • سعید ارسالی در

    یه قانون مزخرفی است که میگن اگر فرد یک بار ثبت نام کنه برای خودرو دیگه نمی تونه تا چهار سال ثبت نام کنه یعنی چه باید ثبت نام ازاد باشه تا خودروهای بی کیفیت ایران خودرو رو دستش نمونن و به مردم فروخته شوند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...