|
کدخبر: 159155

آخرین قیمت خودروهای سایپا + جدول قیمت

رصد بازار خودرو نشان می‌دهد محصولات پرطرفدار سایپا که روزهای اول هفته جاری را با رشد نرخ آغاز کرده بودند امروز در بازار بدون تغییر نرخ عرضه شدند.

خودرو آخرین قیمت خودروهای سایپا + جدول قیمت

پرطرفدارهای سایپا در حالی امروز به آرامش رسیدند که طی سه روز گذشته شاهد افت نرخ محصولات این شرکت در بازار بودیم، اما برخی عوامل از جمله انتظار برای خبر خوش سیاسی موجب شد تا در کنار سایر عوامل شاهد ثبات در بازار خودرو باشیم عاملی که خوش بینی در بازار را به همراه داشته و موجب شده تا بسیاری از خریداران به امید کاهش بیشتر نرخ فعلا دست از خرید بکشند و به این طریق بازار بیش از پیش وارد رکود شود.

از جمله محصولات سایپا که امروز نرخ آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می‌توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

به گفته فعالان بازار خودرو صدور فاکتور برای برخی خودروها با مدل ۱۴۰۰ یکی از دلایلی است که موجب شده تا خریداران تا رسیدن این خودروها (پلاک شدن) به بازار برای خرید دست نگهدارند، عاملی که بر رکود بازار دامن زده است و با این شرایط می‌توان گفت خودروهای مدل ۱۴۰۰ بازار خودور را رام کرد.

از دیگر مسائلی که فعالان بازار خودرو رسیدن بازار به ثبات را به آن نسبت می‌دهنده می‌توان به اخبار سیاسی اشاره کرد، عاملی که خوش بینی در بازار را به همراه داشته و موجب شده تا بسیاری از خریداران به امید کاهش بیشتر نرخ فعلا دست از خرید بکشند.

به این دو عامل می‌توان نوسان در بازار ارز به‌خصوص بازار دلار را نیز اضافه کرد، عاملی که چندی است بازار خودرو را با تغییرات خود دستخوش تغییر کرده است.

جدول_قیمت_خودروهای_سایپا

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...