|
کدخبر: 126474

خودروی جدید وارد بازار ایران می‌شود + قیمت نهایی

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: لندفورت خودرو چینی از آب درآمده است. قیمت تمام شده این خودرو بین ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است.

روز پنج‌شنبه سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از آغاز پروژه تولید نخستین خودرو SUV (شاسی بلند) آفرودی با نشان ایرانی در داخل کشور خبر داد. این خبر در شرایطی اعلام شد که دبیر انجمن واردکنندگان خودرو مدعی شده که این خودرو چینی است و قیمت آن نیز در بازار ۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان تمام می‌شود.

لندفورت

در همین حال دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به تولید جدیدترین خودرو به تجارت‌نیوز گفت: یکی از خودروسازان مدعی شده نخستین آفرود وارد بازار خودرو ایران می‌شود؛ این در حالی است که لندفورت خودرو چینی از آب درآمده است. به نظر می‌رسد این خودرو ظرف سه سال آینده وارد بازار خودرو شود.

مهدی دادفر افزود: هنوز این خودرو ساخته نشده است؛ پلتفرم آن طراحی شده و به نظر می‌رسد خودروسازان در شرایط تحریم قصد دارند بگویند که نخستین خودرو آفرود را تولید کرده‌ایم.

 

منبع: تجارت نیوز
 • سعید ارسالی در

  جمع کنید بابا خودتون رو مردم گفتار نون خوردن هستند یک وسیله ایمن می خواهند باهاش امورات زندگی رو پیش ببرند شما احمقها دنبال یک ساخت یک خودرو میلیاردی هستید نظر نشر ندید ریدم تو این انقلابی که مثلا برای محرومین بود دنیا از شماها دزد تر و کلاه بردار تر بی پدر مادر تر ندیده

 • ناشناس ارسالی در

  حاکمی که تشویق به دروغ .کشتار.تغلب..مسلما خودروسازها در کذابیت مسبوق به سابقه هستند و حمایت ان آقا را هم دارند

 • ناشناس ارسالی در

  کار ما به جایی رسیده که اشغال چینی را باید یک میلیارد بخریم با کدام پول ماشینی که در هیچ کشوری نگاهم به ان نمیکنند لعنت خدا بر انکه ما را به این روز انداخت

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام و تاسف فراوان از این همه حقه بازی و فراهم نمودن فضای آن برای این به اصطلاع خودرو سازان ولی درواقع مونتاژکاران دقل باز که با حمایت دولت و عدم برخورد با آنهاچطور کلاه گشاد مونتاژکاری و تخصیص ارز بنام تولید را سر این مملکت گذاشته اند. خدایا خودت شر این اراذل را از سر مملکت مظلوم ما کم کن.آمین یا رب العالمین .

 • حمید ارسالی در

  خدایا بدادمان برس از دست این دزدان خدا نشناسوظالم

 • قلی ارسالی در

  از ماست که بر ماست

ارسال نظر