|
کدخبر: 124440

فروش فولکس واگن برقی با سه سال شارژ رایگان + جزئیات

شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان اعلام کرد که بدون اضافه کردن قیمت قصد دارد خودروی برقی شاسی بلند خود موسوم به ID۴ را با امکان سه سال شارژ نامحدود در آمریکا به خریداران عرض کنند.

خودرو فروش فولکس واگن برقی با سه سال شارژ رایگان + جزئیات

شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان اعلام کرد که مدل شاسی بلند برقی ID۴ خود را بدون آنکه قیمت آن را افزایش دهد با سه سال شارژ نامحدود رایگان به خریداران در آمریکا عرضه می‌کند.

این مدل شاسی بلند ماه گذشته به بازار عرضه شده و بنا به گفته فولکس واگن مشتریانی که این خودرو را خریداری می‌کنند می‌توانند به صورت رایگان از شبکه ۴۷۰ جایگاه شارژ و بیش از ۲ هزار نقطه شارژ سریع این شرکت در آمریکا به مدت سه سال بهره ببرند.

اسکات کئوگ، مدیرعامل گروه فولکس واگن در آمریکا، می‌گوید با ارائه سه سال امکان شاژر رایگان و سریع بدون بالا بردن قیمت ما تمام موانع برای خریداران شاسی بلند‌های برقی را هضم کرده‌ایم.

خوروهای برقی کلاس ID فولکس واگن، در واقع پرچمدار طرحی هستند که فولکس واگن در قالب آن قصد دارد سالانه یک و نیم میلیون خودروی الکترونیکی به بازار عرضه کند.

گروه خودروسازی فولکس واگن می‌گوید که قصد دارد با حدود ۴۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری تا سال ۲۰۲۴ تولید خودروی الکتریکی در اروپا، چین و آمریکا را افزایش دهد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر