کدخبر: 100418 شروین اشیدری

اختصاصی گسترش‌نیوز:

همه چیز درباره فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا / پیش ‌ثبت‌نام از امروز

آنطور که اعلام شد پیش ثبت نام فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو و سایپا از امروز ۴ خرداد ۹۹ آغاز خواهد شد.

خودرو همه چیز درباره فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا / پیش ‌ثبت‌نام از امروز

طبق تصمیمات جدیدی که گرفته شده قرار است دو خودروساز بزرگ کشور فروش فوق‌العاده محصولات خود را به زودی آغاز کنند. روند فروش فوق‌العاده به صورت قرعه‌کشی خواهد بود و ضوابط مختلفی نیز در نظر گرفته شده تا دلالان از این بازار حذف شوند و خودرو به دست مشتری واقعی برسد.

جزئیات فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا

ایران‌خودرو به صورت دقیق جزئیات فروش فوق‌العاده محصولات خود را اعلام کرده است. آنطور که گفته شده پیش ثبت‌نام از امروز ۴ خرداد ۹۹ شروع خواهد شد. ثبت‌نام اصلی در تاریخ ۷ خرداد صورت می‌گیرد اما ضروری است که مشتریان قبل از ورود به سایت پیش ثبت‌نام خود را انجام داده و دارای کد کاربری و رمز عبور باشند.

فروش فوق‌العاده این خودروساز به مدت یک هفته از تاریخ هفتم ادامه خواهد داشت و بعد از پایان یک هفته از میان افرادی که ثبت‌نام انجام داده‌اند قرعه‌کشی می‌شود. لازم به ذکر است که این قرعه‌کشی در حضور نهادهای نظارتی خواهد بود. بعد از گذشت ۷۲ ساعت اسامی افرادی که به آن‌ها خودرو می‌رسد در سایت ایران‌خودرو و از طریق پیامک اعلام می‌شود.

این مشتریان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت اقدام به تکمیل وجه کنند. البته مبلغی که سایر افراد واریز کرده‌اند اما اسمشان در قرعه‌کشی در نیامده طی ۷ روز عودت خواهد شد. این نکته را نیز باید گفت که تحویل خودروها حداکثر ظرف مدت ۳ ماه صورت می‌گیرد.

در مورد محصولات سایپا نیز سید جواد سلیمانی، مدیرعامل این خودروسازی گفته است: قصد داریم براساس مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت، نخستین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات سایپا را با ساز و کار جدید و پیش از عید سعید فطر اجرا کنیم.

متقاضیان می‌توانند امروز با مراجعه به سایت شرکت‌های خودروسازی پیش ثبت نام اولیه را انجام داده و از طریق این سایت برای احراز هویت به سامانه "امتا" ورود کرده و مراحل لازم را طی کنند. پس از این مرحله دوباره به سایت خودروسازی مراجعه کرده و با معرفی حساب، برای خرید خودرو اعلام آمادگی می‌کند.

محصولاتی که ایران خودرو برای فروش امروز در نظر گرفته است شامل ۴۰۵ slx، رانا، ۲۰۶ تیپ ۲ و پارس tu۵ خواهد بود. شرکت سایپا هم خودرو‌های تیبا، تیبا ۲، ساینا، وانت۱۵۱، نیسان بنزینی، نیسان دوگانه و وانت زامیاد (ریچ) را برای این دوره از فروش فوق‌العاده در نظر گرفته است.

در ادامه جدول قیمت محصولات این دو خودروساز آورده شده است.

قیمت-ایران-خودرو

قیمت-سایپا

قیمت-زامیاد

ابلاغ قیمت‌‌ها به خودروسازان

مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت در مورد ابلاغ قیمت‌ها به خودروسازان گفت: چهارشنبه هفته گذشته در جلسه کمیته خودرو این دستور العمل به خودروسازان ابلاغ شد.

وی افزود: براساس این ابلاغیه خودروسازان در فروش های جدید خود موظف به اجرای قیمت های جدید هستند.

آنطور که ستاد تنظیم بازار اعلام کرده است درقیمت محصصولات ایران‌خودرو به طور متوسط ۱۰ درصد و سایپا ۲۳ درصد افزایش داشته است.

برای ثبت نام ۵۰ درصد قیمت روز مصوب خودرو اخذ می شود و پیش فروش تا ۱۲ ماهه در سقف ۶۰ درصد ظرفیت تولید بدون احتساب سود مشارکت خواهد بود.

همچنین مشارکت در تولید ۱۲ تا ۲۴ ماهه در سقف ۵۰ درصد ظرفیت تولید با احتساب سود مشارکت حداقل ۶  درصد و مشارکت در تولید ۲۴ تا ۳۶ ماهه در سقف ۱۵ درصد ظرفیت تولید با احتساب سود مشارکت حداکثر ۱۲ درصد خواهد بود.

عرضه ۲۵ هزار خودرو

حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس سیاستگذاری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی‌های به عمل آمده با خودروسازان، فروش ویژه ۲۵ هزار دستگاه خودرو شامل ۱۵ هزار دستگاه خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو و ۱۰ هزار دستگاه خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا، در ایام عید سعید فطر صورت خواهد پذیرفت.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در این دوره از فروش‌های خودروسازان، شروط محکمی برای ثبت‌نام کنندگان در نظر گرفته شده که بر اساس آن، ثبت‌نام کنندگان علاوه بر شرایط اختصاصی، باید ظرف ۳۶ ماه گذشته هیچگونه خودرویی خریداری نکرده و پلاک فعال به نام خود داشته باشند.

وی با تاکید بر سیاست وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر حذف دلالان از بازار خودرو و توجه ویژه نسبت به فروش خودرو به مصرف‌کنندگان واقعی تصریح کرد: پیش‌ ثبت‌نام و به روز آوری اطلاعات از روز یکشنبه ۴ خردادماه به مدت ده روز ادامه خواهد داشت و در نهایت ثبت نام قطعی از طریق سایت فروش خودروسازان به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، ضمن اینکه شرایط سختگیرانه‌ای در ضوابط فروش و اولویت‌های تحویل در نظر گرفته شده تا بتوان خودرو را تنها به مصرف‌کنندگان واقعی فروخت.

وی بیان کرد: هیچگونه محدودیتی در ثبت نام بر اساس ضوابط وجود ندارد و مردم نگران نباشند، چراکه در یک هفته مهلت تعیین شده و می‌توانند در مهلت مقرر، برای ثبت نامه مراجعه نمایند، اما تقدم یا تاخر ثبت‌نام هیچگونه تاثیری در فرآیند قرعه‌کشی نخواهد داشت؛ به این معنا که تحویل خودرو بر اساس قرعه‌کشی تصادفی و سایر ضوابطی خواهد بود که کمیته خودرو تعیین خواهد کرد.

 • پدر دانشجو ارسالی در

  بسیار عالی است ودخترم بعد از سالها میتواود خودرو به نام خود سوارشود ‌ ولی یک اشکالی در این ثبت نام خودرو است دختر دانشجوی من یا مانند ان دسته چک از کجا بیاورند بانک به دانشجو یا بطور کلی به خانمها دسته چک نمیدهند ایا من که پدرش هستم نمیتوانم دوبرگ چک بدهم این قانون را رفع کنید

  • مسعود ارسالی در

   در مورد چک گفته شده حتما باید دسته چک شخص باشد و دسته چک شخص ثالث مورد قبول نیست؟

  • امیرحسین ارسالی در

   الان فروش نقدی هست چک اصلانمیخان که فقط حسابی که کارت میکشیدبایدبه اینم خریدارباش

  • اصفهانی ارسالی در

   فکر کنم تمامی اشخاص مشکل چک دارن لطفا بررسی کنید

  • Zahra ارسالی در

   این قانون چک چیه آخه.منی که یه کارگرم چک به اسم خودم از کجا باید بیارم؟
   یهو بگن ماشین نمیدیم دیگه این مسخره بازیا چیه

  • امیر مقدم ارسالی در

   به نظرم اگه قانون دسته چک نباشه هر دلالی به راحتی میتونه ماشین به نام بچه هاش ثبت نام کنه و یا فامیل نزدیک . بعدش هم بفروشه . دلال ها راهش رو پیدا میکنند.

  • سلطان خودرو ارسالی در

   این شرط خوب بود حیف با اعتراض دلالا حذف شد حالا دلال ها راحت به اسم بچه هاشون ماشین میخرن خخخخ

  • مهدی علیپور ارسالی در

   دیگ دسته چک نمیخاد

  • علی ارسالی در

   خودم چک ندارم.درجه یک هم ندارم برام چک بده اما همکار دارم که چک داشته باشه.راهی هست

  • کیوان ارسالی در

   ی دفعه بگید نمیفروشیم
   بر جد و ابادتون لعنت

  • ناشناس ارسالی در

   واقعا این دو روز کسی تونسته پیش‌ثبت‌نام انجام بده یانه؟
   من که چند ساعته تلاش میکنم شماره حساب خودم رو یافت نمیکنه

  • farhad om ارسالی در

   حذف شد

  • Arman ارسالی در

   آخه ادم مومن ماشین به چه درد دانشجو میخوره
   مایی که ۵ نفریم نمی تونیم یه تیبا بخریم ۳ سال ماشین نداشتیم الانم تیبا ۲ از ۵۲ میلیون شده ۶۰ میلیون واقعا متاسفم که شما چنین حرفی میزنین

  • مسعود ارسالی در

   سلام
   بنده ثبت نام اولیه را نجام دادم ولی نمی توانم پول اولیه را واریز کنم،کسی علت این مشکل را می دونه؟

  • Morteza ارسالی در

   مگه قرارنیست همه پول رو بگیرن طی دوهفته دیگه این چکه جریانش چیه دیگه کل پول رو میگیرن ی چک هم به اندازه 50 درصد قیمت میگیرن که چی بشه ملت رو اسکل کردن یا چی این دیگه فروش نقدیه دیگه چک واس چیه نکنه میخوان موقع تحویل سند بازم پول بگیرن یعنی پارس 80 میلیونی رو 120 میخوان بفروشن

  • پرینس ارسالی در

   آقا من ماشین نمی خواهم برید به آنهایی بدهید که الان ۲ساله پولشونو خوردین و خبری از ماشین نیس یعنی تحویل فوری بود .....خخخخخ

  • :/ ارسالی در

   دوستان من از اینکه توی قرعه کشی شرکت کردم پشیمونم. الان اگه یدفعه ۱ در میلیون اسم من دربیاد، من باید یه مقدار از پول رو بدم؟ چون که من اصلا نمیخوام هر کاری هم که میکنم نمیتونم یه راهی پیدا کنم اون درخواستم حذف بشه

 • خاکزاد ارسالی در

  اینهمه سختگیری نشان از رفع تکلیف ونداشتن خودروست یااینکه گران کردن دوباره را دردستور کار دارید مسائل پشت پرده میان خودروساز ووزارت صمت و... باز هم قانون دست وپاگیر ومن دراوردی در رهن وگرفتن چک از شخص مشتری ،مگر دسته چک علفه خرس است که به هرکی بدهند

  • ایرج نوروزی نیلق ارسالی در

   سلام من کارت بانگ قبول میکنه باید چکارکنیم بانگ صادرات

  • Sajjad ارسالی در

   ۲۵۰۰۰ خودرو :)

 • کامدار ارسالی در

  اگر ثبت نام بصورت قرعه کشیه چرا پول میگیرید یکدفعه پس ازدرامدن درقرعه کشی از مشتری بگیرید ولی خودمانیم نقدینگی خوبی ظرف مدت سه الی چهار ماه به جیب خودروساز میرود و حقوقهای انچنانیشان تامین میشود البته در میان دیدگان بی تفاوت مسئولین نظارتی...

  • ناشناس ارسالی در

   هدف همینه
   گرفتن پول مردم برای جبران کسری هاشون
   سود پول مردم رو تا وقتی می تونن بخورن

 • سلام ارسالی در

  سلام
  آقا قضیه این چک چیه؟ یعنی اگه کسی چک نداشته باشه نمیتونه ماشین بخره؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   لطفا قضیه چک را مشخص کنید

 • احمد پورغلام سریوی ارسالی در

  سلام
  پسر من قصد خرید خودرو دارد همیه شرایط لازم رو هم داره...
  من از شما سوال دارم یک جوان 20 ساله چطور میتونه دسته چک داشته باشه
  لطفا یه تجدید نظر برای چک بکنید

  • کیوان ارسالی در

   بخدا که دزدید نشستید فگر کردید ببینید چجوری دوباره ماشینو بندازیم دست سرمایه دار.بخدا که ب سرطان دچار میشید دوهفته منتظرم ماشین ثبت نام کنم بخدا شرط چک گذاشتن .هیچکس نیست هیچی بگه اینا مخصوصا این کارو میکنن چون نمیتونن ماشینای ثبت نامی رو بدن میخوان تعداد ثبت نام کننده کم کنن .لعنت ب هر چی خودروساز

  • کیوان ارسالی در

   خیلی بی وجدانید .انشالله ورشکسته شه خره بخوره درش.کسی که دسته چک داره وضعش خوبه این اشغالارو سوار نمیشه .فقط میگیره برا دلالی ونگرداشتن ماشین مابدبخت بیچاره هاییم که همه پولمون اندزه یه ماشین ما هستیم که شما هستید .

 • ابوالفضل قهرمانی ارسالی در

  بابا جمع کنید این مسخره بازیاتونو یعنی کسی باید خودرو بخره که دسته چک داره؟؟؟مسخره هااا

  • محمد ارسالی در

   ولله من از این خودرو که می خوان بدند خسته شدم آخه دیروز ۳ خرداد ۵۰ هزار نفر ثابت نام کرده بعد ۲۵ هزار خودرو میده اینا بکنار آخه این همه سخت گیری گذاشتید دیگه چک چیه این وسط از اول بگید ماشین نمی دیم

 • نگین ارسالی در

  سلام.
  خیلی کم پیدا میشه فردی گردش حساب بالا و دست چک داشته باشه اما یه ماشین به نام خودش نداشته باشه... اون کسی که میخواد خودرو پیش خرید کنه یا یه دانشجوی جوونه یا یه کارمند و کارگر معمولی... به این آدم مگه دست چک میدن؟؟؟؟ لطفا مشکل چک رو رفع کنید.

 • مهروان ارسالی در

  سلام
  خیلی کم پیدا میشه فردی گردش حساب بالا و دست چک داشته باشه اما یه ماشین به نام خودش نداشته باشه...کسی که پیش خرید خودروی ایرانی میکنه یا یه دانشجوی جوون بیکاره یا یه کارمند معمولی و کارگر ساده... مگه به این آدم دست چک میدن؟؟؟ لطفا مشکل چک رو حل کنید.

  • پریسا ارسالی در

   ثبت نامم بازیه جدیدشونه پولاتونو بگیرن قرعه کشی بکنن فک و فامیلای خودشونو ماشیندار کنن گول نخورین اینا جایی نمیخوابن که آب زیرشون بره حرومزادههایین که دومی ندارن اینا نمیتونن جلوی مافیای ماشینو بگیرن یه جوری میخوان مردمو سرگرم کنن بابا جمع کنید این مسخره بازیاتونو نظارت بیشتر رو دلالای ماشین داشته باشید مردمو به خاک‌سیاه نشوندین خجالت بکشید خودتون که تو رفاه و آرامشین حال مردمم نمیفهمید بسه دیگه گول زدن مردم بی گناه خدا به فریادتون برسه جواب خون شهدای ۸ سال دفاع از ناموس دفاع از مال مردم رو باید بدین به اسم اسلام و قرآن سر مردمو کلاه میزارین فقط خجالت بکشین و بس کنید این بخور بخوراتونو نامردای وطن فروش‌ .

  • ناشناس ارسالی در

   سلام
   خسته نباشید لطفا این قضیه ی چک رو حل کنید آخه ما که چک به نام خودمون نداریم چیکار کنیم با این شرط چک میخوایین دلالای بازار خودرو بخرند نه مردم عادی

 • امیر ارسالی در

  سلام
  شما الان کل پول رو میدی
  یک سال و نیم سود هم نداره
  بعدش خودرو رو تحویل میگیری
  سه ماهه !!!!
  سه ماه پس از 15 تیر....
  صبح بخیر

 • نادر ارسالی در

  اقا این سایپا مردم مسخره کرده اسلا سایتش کار نمیده

 • محمد ارسالی در

  در مور چک لطفا توضیح بدهید

  • علی ارسالی در

   اخه چه لذتی میبرین که با روح روان مردم بازی میکنین .این چک به نام خریدار دیگه مسخره بازیه . اونم 4میلیون .اونم زمانی که همه شرایط رو داره

 • ناشناس ارسالی در

  یکی جواب بده بابت چک

 • جواد ارسالی در

  عالیه. سخت گیری کنید تا خودرو به دست مصرف کننده واقعی برسد.

  • ناشناس ارسالی در

   چک لازم نیست

 • ناشناس ارسالی در

  انقده با مردم بازی نکنید سر کار نزارید

 • سامانی ارسالی در

  مردم سر کار نزارید شما نه ماشین ونه چیز دیگه تحویل مردم می دین

 • Hyukgf ارسالی در

  بعد اگ تو قرعه کشی برنده نشیم پولی ک دادیم طی چند روز برمیگرده ب ما؟؟

  • احمد ارسالی در

   بابا این مسخره بازیا چیه پول اول مگیرین خوب قرعه کشی کنید وقتی درشد بعدا کل پولا بگیرین

 • محمد مهدی کریمی مزیدی ارسالی در

  بدترین سایت

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا این چه مسخره بازیه پولو که دارن میگیرن ماشین هم که در رهن شرکت هستش کسی هم‌نمیتونه بفروشه پس چک میخواید چیکار خیلی ها هستن چک ندارن یه دفعه بگید نمیخوایم ماشین بدیم دیگه چرا مردمو اذیت میکنید البته مقصر ما مردم هستیم اینها مقصر نیستن

 • ناشناس ارسالی در

  اینها مقصر نیستن ما مردم مقصر هستیم که صف کشیدیم واسه این ماشین ها که هیج جای دنیا قبولشون ندارن متاسفم

  • فرزاد ارسالی در

   من همه شرایطو دارم ولی یه ماشین چن سال فروختم ولی هنوز پلاکش بنامم هس
   باید چکار کنم

 • ناشناس ارسالی در

  چه نظری اقاسایت طبق معمول برای من باز نمی شود
  علی عبیات ازاهواز

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا که آخه یه نفر که تا الان ماشینی به نامش نبودهدسته چک داره شورشو درآوردین واقعمتاسفم که فقط درد پرورین

 • یدالله آرام ارسالی در

  باسلام.آقاجان اینجا حق ما که ضایع شد.ما سال گذشته ثبت نام کردیم آبان ۹۹ قراره خودرو ساینا تحویلمون بشه،این چه جوری میشه که امروز مردم پول میریزن سه ماه دیگه خودروشون رو تحویل میدید؟خدا گواهه انگار نه انگار منطق و عدالت تو کار شماست!

 • 0918 ارسالی در

  جمع کنید این مسخره بازی ها رو .. الان فقط دلال ها دسته چک دارن عاقا

 • M ارسالی در

  کسی که ماشین نداشته باشه قبلا هم خرید نکرده باشه نتونسته تو بازار آزاد ماشین بخره دسته چکش کجا بوده این چه مسخره بازی

 • ناشناس ارسالی در

  دسته چک برای چی
  چرا

 • علیرضا ارسالی در

  واقعا بدبختر از ایرانی هم وجود داره شرکتهای بزرگ خودرو ساز با التماس همه جای دنیا با هر شرایطی که تو بخواهی خودرو میفروشن اونوقت این تابوت سازها با این ملت بدبخت چه میکنن اقا یکسال نخرید ببینید چه شود

 • ناشناس ارسالی در

  در روحتان

 • ... ارسالی در

  شما راحت نگرفتید چرا اینجوری میکنی دسته چک از کجا بیارم من اگه اوضاع مالی خوب داشتم میرفتم از بیرون میخریدم این چک رو بردارید چک ب ادمای ادی ک هیچ جوازی نداشته باشن نمیدن با چ مدرکی من جواز بگیرم

 • بهشتی ارسالی در

  اخه چرا مردم رومیپیچونید مگه ادم عقل نداره پول ملت سه ماه دست شما بمونه که چی اخه ماشین های پوسیده شما رو بخریم اونم معلوم نیست کی بدن والا عقل چیز خوبیه

 • بهرام سیفی ارسالی در

  با سلام .سایت شماره همراه را که در مالکیت خودم هست .«با اعلام خطا که شماره انتصاب به فردی دیگر است.»راه حل مشکل برای ادامه ثبت نام احراز اولیه کد پیش ثبت نام را دوستان راهنمایی بفرمایند .با تشکر منتظر پاسخ هستیم

 • ناشناس ارسالی در

  دوستان کسی تا الان تونسته اصلا ثبت نام کند؟ من تا کدملی رو میزنم به سایت امتا که میره میگه این سایت در دسترس نیست

 • ناشناس ارسالی در

  انگار كسي كه پول پيش رو مي ده فرار مي كنه مگه ماشين دادي دستش چك مي خواي

 • ناشناس ارسالی در

  حقتونه

 • ناشناس ارسالی در

  مردم ایران چه ساده وشریف هستن. بابا یکسال ماشین نخرید تا ب دست پاتون بیفتن.

  • فرزاد ارسالی در

   شما حساب کن ۱۵هزارتا ماشین میخوان بدن
   تو دو روز ۵۰هزارنفر ثبت نام کردم
   تا آخرین روز ۵۰۰ هزارتا هم میرسه
   نصف پولشونم حساب کنی سودش تو ۳ ماه چقدر میشه
   خنده دار نیست؟
   بعد اونیکه برنده نشده یعنی اکثریت
   بدویین دنبال قاتل بروسلی پولتون بگیرین🍍🍍

  • رضا ارسالی در

   سلام کسی میدونه سازوکارقرعه کشی چجوره؟مثلایه ماشین که افرادزیادی ثبت نامش میکنن شانس متقاضی هاش نسبت به ماشین دیگه که کمترثبت نام کردن کمتره یاشانس همه ثبت نام کنندگان یکسانه؟؟

 • ناشناس ارسالی در

  چرا قیمت سایپا ۱۵۱ اپشنال این همه گرانه مگه همون پراید نیست ماشاالله بانیسان برابری میکنه یعنی چه؟

 • ناشناس ارسالی در

  از ساعت ۸صبح دارم تلاش میکنم،سایت فروش سایپا باز نمیشه.چک صیادی به امثال من که گردش مالی زیادی ندارن که نمیدن.خواهش میکنم که این بند را حذف کنید.

 • حالا ارسالی در

  اینا همش بازی هست سنگ بزرگ علامت نزدن هست من اگه دسته چک داشتم یعنی پول در گردش دارم چه نیازی به طرح شما دارم خیلی مسخرست باز هم مصرف کننده واقعی نمیخره خودشون شگردش و بلدن....

 • محمد ارسالی در

  آیا برای ثبت نام باید دو خودرو ساز رو انتخاب کرد

 • امید ارسالی در

  لطفا کسی بگه این ماشینا تک گانه هستن یا دوگانه

 • امید ارسالی در

  دوگانه هستن یا تک

 • فردین ارسالی در

  این ملت با این پیشینه تاریخی، استقامت و آزادگی، شدن ملعبه دست ی مشت از خدا بی خبر مسئولین ایران خودرو و سایپا...
  آقا نخریییییددددددددددد...........

 • رسول ارسالی در

  ادم های سرمایه دار که چک ندارند لطفا حذف کنید شرایط چک را

 • الاغ ارسالی در

  کی سایت باز میشه بریم؟ اشغال بخریم....

 • غفاری ارسالی در

  شماها کاری نمیکنید که مردم ماشین دار بشن شما هدفتون پر کردن جیب دلالهاست.

 • م غ ارسالی در

  بخدا خسته کردید ملتو بخدا جون ب لب کردید بخدا همه دلال نیستند ب این روره ایی ک‌گرفتیم خرید فروش نمیخایم کنیم بابا مصرف کننده ایم شماره موبایل به نام‌خودت پولتو اماده کن ماشین نداشته باشی تو امتا برو که از صبح‌تا حالا موفق نشدیم حالا هم برا ۴ میلیون چک بگیر بابا دختر من که دانشجو پول در گردش نداره چک ار کجا بیاره اخه سما یی که مالتون از اسمون هفتم بالا میره و فکر اون حقوق بگیر بیچاره نیستید که همه ماه در حال جمع و تفریق کردنه تا به اموراتش برسه و دستش به کسی نباشه این سنگها چیه جلو یه مشت پا شکسته مثا ما میندازید بخدا رحم‌و مروت چیز خوبیه

 • مرتضی ارسالی در

  مسخره بازی ایران خودرو و سایپا بشتابید بشتابید برای ثبت نام چک بیاورد اونم چک سیال بشتابید کجای دنیا پول کامل ی خودرو رو میگیرن بعد از متقاضی چک میخوان مسخره بازی رو بزارید کنار ب شعور مردم توهین نکنید جمع کنید این مسخره بازی رو مگه چند درصد جمعیت ایران دست چک دارند

 • رسول حصیری ارسالی در

  بااین جریان چک،ببخشیدمردم را خر فرض کردید

 • قلاتی ارسالی در

  ماجرای چک چیه یه جوان دانشجو ویا کارمند ساده کجا چک بیاره که شما شرط گذاشتین باز همون دلالها وپولدارها چک دارن مردم عادی چکشان کجا بود چرا دارید با اعصاب مردم بازی می کنید

  • ناشناس ارسالی در

   دقیقا بازم مردم عادی جا میمونن

 • ناشناس ارسالی در

  من همه شرایطشون دارم ولی چک ندارم
  هیچکسم پاسخگو نیس
  چرا یه نفر عادی نمیتونه ثبت نام کنه

 • بهرام ارسالی در

  سلام.شماره موبایل که در مالکیت وبنام ثبت‌نام کننده است،چرا سایت امتا،اعلام می کند که شماره همراه انتصاب به دیگری هست .چیه این دلیل از ادامه فرایند پیش ثبت‌نام جلوگیری می شود .دوستان مطلع راهنمایی کنند .با تشکر

 • بهرام ارسالی در

  در باره شماره همراه ومالکیت آن چرا سامانه خطای انتصاب شماره به فرد دیگر را اعلام می کند لطفاً توضیح بده کسانی که مطلع هستند.

 • شاهین ارسالی در

  شرکت های خودرو سازی برای عید فطر شروع به ثبت نام کردند که شرط اول داشتن چک میباشد، سوالم این است، مگر چند نفر کاسب و جواز کسب دار در ایران وجود دارد که ماشین ندارند؟! مگر از شرایط اخذ دسته چک داشتن جواز کسب پیش نیاز نمی باشد؟! واقعا این رفتار خودرو سازها یعنی چه مگر اینکه قشر ضعیف که چک ندارند نتوانند خودرو ثبت نام کنند

 • ناشناس ارسالی در

  مرگ بر آمریکا اینا همش کار آمریکا اسرائیل است

 • میلاد ارسالی در

  خسته شدیم بخدا!!! آرزو بدلمون نذاریدچک از کجا بیاریم،این مشکل رو حل کنید.

 • ناشناس ارسالی در

  این مسخره بازیا چیه خداییی ادم فک میکنه تو ی کشور غریب زندگی میکنه او این مشکلات پیش میاد اصلا تو مخ ادم ننیگنجه تو کشور خودت باشیو ماشین نتونی بگیری واقعا متعاسفم برای مسعولین 😔

 • سهراب ارسالی در

  دوستان اینا خودشون این کاره اند ینی شما متوجه نمیشید ماشینی که قیمتش ۷۹ میلیونه و ۷۶ میلیونشو نقد میگیرن و ۳ میلیون قسط بعد برای اون ۳ میلیون موی دماغ فیل هندی رو میخوان یعنی چی! داداش فقط خودتون کاسبین و دسته چک دارین نوش جونتون منتش رو سر مردم نزارید خودتون هم میدونید بانکی ها فقط به کاسبا و پول دارها دسته چک میده برین خودتونو مسخره کنید

  • مریم ارسالی در

   من اسمم درنیومدپولموکی میدین؟

 • علی ارسالی در

  خخخخخخخخ خخخخخخخ
  چه حالی میکنم اونایی که رفتن ماشیناشونو ارزون دادن که برن ثبت نام کنن
  خخخخخخخخخ

 • دانشجو ارسالی در

  آخه چک‌از‌کجا‌بیارم
  به‌اون‌خدا‌‌که‌فراموش‌شده پول‌قرض‌کردم
  لعنت‌ خدا‌بر‌ شما

 • فف ارسالی در

  خاک

 • بهزاد ارسالی در

  آخه‌چک‌ خخخخ
  از‌کجا‌آخه
  اگه‌بخوام‌از‌کسی‌هم‌بگیرم‌گیر‌نمیام‌به‌خدا

 • ال ارسالی در

  مردم‌خر‌فرض‌نکنید

 • مرگ ارسالی در

  ایران .... است

 • حامد ارسالی در

  سلام
  یه راه دیگه واسه کلاه برداری دور از جون مردم ایران خر فرض کردن.احتمالا یه آقا زاده دیگه پول کم آورده.یه دانشجو یه کارمند یه خانم خانه دار از کجا دسته چک بیاره.جمع کنید این مسخره بازی رو

 • فرهاد ارسالی در

  با سلام
  بخدا همش دروغ میگن،اصلا سایتها باز نشده

 • ناشناس ارسالی در

  یعنی چی چک این چه مسخره بازیه

 • محمد ارسالی در

  سلام
  کسی که ماشین داره میتونه خرید کنه

 • مهدی ارسالی در

  اصلا نمیشه وارد شد با اینکه من قبلاً احراز هویت و ثبت نام کردم

 • کریمی ارسالی در

  وقتی پول ماشین را نقدا میگیرید و یکسال هم ماشین را در رهن نگه میدارید گرفتن چک دیگه چه صیغه ای هستش؟ چرا مردم را اذیت میکنید؟ چرا خواری و خفت را تا این حد می رسونید؟ بترسید از روزی که طاقت مردم طاق بشه

 • علیرضا ارسالی در

  کجای دنیا و کدوم کمپانی با این شرایط ماشین میفروشه ای خدا من دیگه کلا رد دادم.

 • ناشناس ارسالی در

  من تو ۳۶ ماه که خوبه تو ۳۶ سال گذشته هم ماشین نداشتم با این شرایط فکر کنم در ۳۶ سال اینده هم نخواهم داشت با تشکر از دولت وخودرو ساز محترم

 • ناشناس ارسالی در

  ترو خدا موضوع چک و حذف کنید اینقدر بی رحم نباشید

 • ناشناس ارسالی در

  کی چک داره قضیه چک حل نشه فکرنکنم کسی بتونه ثبت نام کنه مگرفک وفامیلهای خودشون

 • مهسا ارسالی در

  وقتی که فروش نقدی هست چک برای چیه دیگ??بعد ما چک از کجا بیاریم انقدر سنگ نندازید جلو پامون

 • مهسا ارسالی در

  مارو دنبال نخود سیاه نفرستید خسته شدیم دیگ اه

 • محمد ارسالی در

  مردم ساده ایران گول اقایون دزد رو نخورید.......چیزی ازاین دولت ایران نصیبتون نمیشه.اونا فقط به منافع ودزدی خودشون فکرمیکنن نه به مردم ایران.ماشینهای پوسیده تون برای خودتون.گدا گوشنه های دزد

 • مژگان ارسالی در

  داستان چک چیه؟! ب شعور مردم توهین نکنید

 • میثم ارسالی در

  کسی که قبلا ماشین به نامش بوده (ولی تا حالا از کارخونه ماشین نخریده) میتونه ثبت نام کنه؟
  ( انگار گفتن از ۳۶ ماه به این طرف نباید سند به نامش خورده باشه!)
  لطفا راهنمایی کنید

 • اعظم ارسالی در

  سلامخداایش جواب ملتو بدید یه خانم خانه دار چه جوری باید دسته چک داشته باشه یا بگیره با پول کارگری چند سال نخورو بمیر جمع کردم ک بتونم خودرو بخرم بعداشم سایت امتا شماره کارتمو هزار بار زدم میگه اشتباه است خداااا ایش اگر نمیخوایید خودرو بدید باروحو روان ملت بازی نکنید ...

  • امید ارسالی در

   سلام ساعت های دوتا۴صبح خلوت بدون مشکل ثبت نام کنیدوقانون چک هم برداشته شده برای بستگان هم باشه میشه

 • سعید ارسالی در

  عالی شرایطش رو سختر کنن بهترم میشه

 • ناشناس ارسالی در

  ماکه چک نداریم چیکار کنیم

 • حمید ارسالی در

  لطفا یکی جواب بده که چطور ممکنه یکسال در انتظار بمونی و بعد به پولت هم سودی تعلق نگیره و بعد اگر کسی خواست خودرو بفروشه اجازه فروش بالای ده درصد سود را ندارد. به نظر شما برای تحقیر یک ملت آیا روش بهتری غیر از همین شیوه های ثبت نامی ایران خودرو و سایپا وجود دارد.

 • مهدی زرگر ارسالی در

  قانون چک برا خریدار واقعی مانع بزرگیه چون همه ی دلالان چک دارن ولی آدم کارگر یا کار آزاد یا خانمها اکثر چک ندارن

 • هادی ارسالی در

  من جوان 30 ساله که روزگارم با شندرغاز، شندرغاز میگذره چک صیادم کجا بود که این طرح رو کردید تو بخشنامه! خب شما که با بی منطقی و بی دلیل نصف پول رو بدون قرعه کشی میگیرید خودش نوعی گرو هست از اون طرف مشخص نیست بعد قرعه کشی صاحبدار بشیم یا نه و پول عودت میخوره دیگه این جریان من درآوردی و بی منطق چک چیه که گرو کشی میکنید. کسی که پول ماشین رو داده و ماشین غراضه تون رو با این قیمت های فضایی گرفته سندش هم دستش نیست و فروشش غیرقانونی اعلام شده ماجرای چک چیه! چکم کجا بود بابا تو این اوضاع اسفنام و نابسمان کنونی!!!
  یهو بگید نمیدیم خلاص! از ماست که بر ماست که همچین آق بالا سرهایی سردمدارمون هستن!

 • ملنگ ارسالی در

  دیدگاهی ندارم.......چون ملگم.....ملت ملگه.....نبود که اینجور اسکلمان نمیکردند....چک......خجالت بکشید کشوررا به کند کشیدید...

 • ناشناس ارسالی در

  لعنت براین سیاست های کثیفشون اگه ادعاشون میشه میخوان بازارروکنترل کنن ازطریق کارخونه به مردم ماشین بفروشن یااصلایه کاری بکنن لااقل ازکارخونه تابازاراین همه اختلاف نباشه ،من نمیدونم خداچراکاری نمیکنه واقعادیگه ظلم بس نیست ،روزی یه حیوون اختلاص میکنه هرشب میخوابیم بلندمیشیم همه چیزگرون وگرون ترشده فقرابدبخترمیشن وسرمایه داراثروتمندترهرکی رسم دزدی بلدباشه برندست هرکه بخواددرست زندگی کنه باخته الانم بااین مدل فروش فقط خواستن دهن مردموببندن وگرنه قصدفروش ندارن دوباره ازیه راه جدیددارن به دزدیشون ادامه میدن.

 • ناشناس ارسالی در

  قبول باشه بذل و بخشش عالی جنابان
  حیف اون فوق فرشته هایی که واسه اقتدار ایران زیر خاک اندوحیف ازشما که همه اقشار ضعیف مملکت رو میخواین صاحب دسته چک کنیدنه ماشین این چند تا تابوت هم مال شما وبرادرای دلالتون، 50سال گذشت این چند روز هم بدون تابوت شما میگذره.

 • ناشناس ارسالی در

  با این شرایط کی میتونه خودرو ثبت نام کنه؟
  مهلقا خانوم !!!!!

 • عین الله فیض الهی ارسالی در

  ماشین های ایرانخودرو و سایپا چند وقته تو انبار خاک خوردن و آفتاب دیدن پوسیدن به درد نمیخورند حالا می بینید

 • ناشناس ارسالی در

  سلام دیشب مشکل دسته چک حل شد میتونید از یکی از افراد درجه 1چک بگیرید.
  البته اگه اسم ادمای معمولی در بیاد....

 • سحر ارسالی در

  در مورد چک صرف نظر کنید

 • ناشناس ارسالی در

  لطفا در مورد چک صرف نظر کنید

 • ناشناس ارسالی در

  فقط ،زر مفت میزنید

 • م ش ارسالی در

  سلام و درود، ایران خودرو یکی از شرایط ثبت نام را داشتن چک صیاد فقط به نام خریدار قرار داده است، که این خود مقدمه یک مفسده از سوی این شرکت است، چون اشخاصی هستند که پول خرید خودرو را داشته ولی خودشان چک ندارند فرزندش دارد ولی برای آن شرکت قابل قبول نیست لذا یک مفسده در حال شکل گیری است. چرا بدلیل دسته چک نداشتن حق مدنی یک فرد را ضایع می کنند. حتماً به فکر حذف برخی افراد اینجوری هستند

 • هاشم ارسالی در

  بازم یجوری طراحی کردین که بجز ادمای خودتون هیشکی نتونه ثبت نام بکنه یه پراید که اندازه یه فرغون ارزش نداره این همه سغرا کبری چیدن نمیخواد

 • سینا ارسالی در

  این همه مردم حرف میزنند و نظر میدنند چرا کسی پاسخ کامنتها رو نمیده.. بابا برا مردم ارزش قایل بشین... آهای گسرش نیوز که این چالش رو راه انداختی لطف کن نظر مسولین رو هم بزارید. ونشینید و به مردم بدبخت که سر کارند بخندید وبه ریش مردم نخندید

 • ناشناس ارسالی در

  تو مرحله اول نصف پول و می ریزیم به حساب بعد از یک هفت قرعه کشی اگه برنده نشین یک هفته کاري طول می کشه پول و برگردونن یعنی حداقل 20روز پول ملت دستشونه؟ پیدا کنید دزد را!

 • علی بهار ارسالی در

  سلام یه سوال داشتم برای ثبت نام خودرو اگر پلاک تراکتور به اسمم باشه میتونم توی فروش فوق العاده ثبت نام کنم یا مجوز ندارم. با تشکر از مدیریت سایت❤

 • سلطان خودرو ارسالی در

  به نظر من این شرایط خوبه و باید سخت گیرانه ترم بشه خودرو باید دست مصرف کننده نهایی برسه. از این حقیقت بگذریم که خودرو سازا واقعا دارن دلالی میکنن یه نکته میمونه اینه که ما مردم چرا به این اتیش میدمیم ماشین داریم و هیچ احتیاجی به ماشین نداریم ولی به اسم فک و فامیل ماشین میخریم تا تو بازار بفروشیم به این اساتید میگی این کارو نکن بهشون بر میخوره و میگن دارم ارزش پولمو حفظ میکنم ولی باید گفت در اصل داری کاری میکنی که بدتر تورم بالا بره. دلال خودرو نونشو میزنه به خون مردم و میخوره تمام.

 • احمدی ارسالی در

  چرا پراید نزاشتن؟
  چرا خودروهای پرفروش نزاشتن؟
  الان اونایی که فروش کمتری داره رو رد میکنن بره
  چه دولت وچه ملتی داریم ما!

 • علی غیاثی ارسالی در

  من 13 سال پیش پرایدخرید ام چون پلاک جاری دارم باید تااخرعمرم بااینکه باشم شماره خدا این شرط بالا 10انجام کنید

 • Pejhman ارسالی در

  خاک برسرتون با این شرایطتون
  آخه یه پراید یا تیبا چیه که چک هم میخاید؟دیگه آشغال تر از این ماشین ها هست مگه که قشر ضعیف بره بخره؟مردم عادی کارگر و غیره چکشون کجا بود؟اینجوری مگه قیمت میاد پایین؟این همه ماشین تو پارکینگ و جاهای دیگه قایم کردن که چی بشه؟دزد خود خودروساز نه یه نفر که ۱۰ ماشین خریده بفروشه
  دزد شمایید که ماشین به روز تحویل نمیدید و بازار پرازماشین نمیکنید که چندتا دلال بی ناموس شاخ نشن واس مردم عادی و بازار دست بگیرن
  خجالت بکشید ،اگه واقعا میخاید ماشین برسه دست مردم عادی شرایط چک بردارید و تحویل ۱۵ روزه یاکمتر بزارید که سریع بازار پربشه ،نه شرایط تخیلی واس خودتن گذاشتید حرومزاده های مفت خور

 • محمد ارسالی در

  سلام من پلاک انتظامی عمومی کامیون فعال دارم، آیا میتوانم ثبت نام کنم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام میشه یکی کامل وصریح در مورد چک توضیح بده که جریان چک چی هست

  • ناشناس ارسالی در

   جان مادرت هیچی نگو حوصله نداریم مشکل یکی دوتا نیست راحت بهت بگم از خیره این ماشینا باید گذشت ونخرید تا خودشون بفهمن عوضیا

  • ناشناس ارسالی در

   چک میخاد اگه نداشتی از بستگان نزدیک میخاد به مبلغ ۳میلیون ونهصد برای مابه التفاوت از مبلغ ماشین کم میکنه وبه تاریخ سال دیگه ۱۴۰۰ و وجه هم ۱۰۰ درصد بعد از قرعه کشی میگیره .

  • مهدی ارسالی در

   سلام بنظر شما پول نقد بدی 3ماه چشم انتظار اونهم با نظر ونیاز داخل قرعه کشی که آیا به ما بیفته یا نه ؟

 • پریا ارسالی در

  یعنی چی چک این دیگه از کجا دراومد ی چیزی گذاشتن که کسی نتونه ثبت نام کنه بسه دیگه بابا چرا اینقد مسخره بازی درمیارید بزارید طرف بعداز 50سال حداقل صاحب ماشین بشه ی ذره واسه این مردم بدبخت دلتون بسوزه

 • کیهان ارسالی در

  لطفا خانوادهایی که هیچ کدام ازاعضاش خودرو ندارن رادر اولویت قرار بدین

 • R ارسالی در

  شماره کارت منو قبول نمیکنه کسی میدونه مشکلشو

  • ناشناس ارسالی در

   اگر کارت های دیگه ای دارید امتحان کنید،حتی اگر کارتتون منقضی شده باشه،مال من پارسیان و ملت رو قبول نکرد ولی یه کارت منقضی شده از پاسارگاد رو قبول کرد

 • ۱ ارسالی در

  خیلی پستید

  • امین محمدی ارسالی در

   سلام مال منم قبول نمیکنه

  • شاهین ارسالی در

   منم با ملی زدم قبول نکرد ولی ملت رو قبول کرد با یه حساب دیگه امتحان کن

 • جلال ارسالی در

  چرا شماره کارت بعضی بانکها رو قبول نمیکنه اینم جدیده؟ باید بریم ۱۰ تا حساب باز کنیم بلکه یکیش قبول شد

 • جلال ارسالی در

  کجای دنیا با مشتری اینجوری برخورد میکنن خرید یه ماشین آشغال شده یه چالش واسه مردم بدبخت...

 • مریم ارسالی در

  سلام به نظرتون اگه اسم مون تو قرعه کشی در نیاد پولمونو سرهفت روز تحویل میدن یانه

  • ناشناس ارسالی در

   فکر کنید میدن ولی از دزد انتظار زیاد نداشته باشین

 • اسماعیل ارسالی در

  کسی که ماشین مدل پایین داره میخواد ماشین مدل بالا بخره نمیتونه ثبت نام کنه؟؟؟؟

  • صدرا اسماعیلی ارسالی در

   بله بابا جون عزیز

 • S ارسالی در

  سلام یکی از اقوام میخواد به نام من ماشین ثبتنام کنه به نظر شما اینکارا بکنم یا اینکه ممکنه در مشکل ساز بشه برام لطفا هرکسی میدونم راهنماییم کنه ممکنه در اینده نتونم برا خودم ماشین دیگه ثبتنام کنم؟

  • امید ارسالی در

   سلام این کارونکنین بهتره ممکن درآینده طرحی بیادبضررتون میشه وممکن نتونین حالا حالا ثبت نام کنین

  • ناشناس ارسالی در

   نکن بعد خودت نمیتونی بخری اون داره با اسم تو میره جلو ازت سو استفاده میکنه بعد اگه در اومد گرونتر میفروشش سود میکنه

  • ناشناس ارسالی در

   این کارو نکن پوستت کنده میشه

  • ناشناس ارسالی در

   نخرید

  • ناشناس ارسالی در

   مردم اینا فقط دارن بازیمون میدن اگه میخوان ماشین بدن راحت میگن بیاید از خوده نمایندگی راحت بگیرید همونجا هم پولو کامل بدین اینا میخوان با پولتون کار بکنن بعدم بگن نشد یا هزارتا دروغ دیگه

  • ناشناس ارسالی در

   اسمه خودتونو گذاشتین انسان شما از زناهم کمتری خونه مردمو کردین تو شیشه ایشالا همه خونوادت ن ب بدترین بلاها گرفتار بشن چون مردمو خسته کردین بی لیاقتا

  • ناشناس ارسالی در

   بله. یارانتم قطع می کنن

 • ناشناس ارسالی در

  من ماشین کامیونت به نام دارم این که میگن پلاک به نام نداشته باشید میخاد بدونم مشکلی پیش نمیاد

 • مجید ارسالی در

  با سلام من با یک زن و دو بچه یک سال ماشین ندارم پیادم همه شرایطش دارم خواهشا یکم سخت بگیرن تا افرادی با شرایط من بتونن خرید کنن و انهایی که یه ماشین دارن و الان میخوان برای فرزند۲۰ ساله یا زنش ثبت نام کنه بعد ببره ماشین به اسم خودش بیرون به قیمت بازار ازاد بفروشن خواهشا قرعه کشی برای همه نباشه.برای هر کد ملی یک خودرو نباشه برای هر خانواده یک خودرو باشه لطفا پیگیری کنید.

 • ناشناس ارسالی در

  پولمونو بدیم خر بگیریم بهتره

 • صادق بهرامیان ارسالی در

  واقعا اگر میخواهید و قصد دارید عدالت رعایت شود و مردم بدانند که شما دروغگو نیستید' شرط تان اولین متقاضی ماشین از شرکتهای خودرو ساز باشد نه قرعه کشی ؟ مگر چند دقیقه زنده ای؟

 • حمید ارسالی در

  واقعا انصاف نیست شرط پلاک فعال خواهشا بازنگری کنید تا دیروز که شانسی برای ثبت نام نبود حالا که شاید شاید شده این شرط ها چیه

 • داوود ارسالی در

  سلام چرا نیسان وانت گران شد مگه سال97 خود شرکت سایپا غیر قانونی 23 درصد گران نکرد بازم امسال گرانتر کرد که

 • بهرام حسینلو ارسالی در

  من ازسال ۹۰ یک تاکسی دارم که با آن زندگی ام را میچرخانم آیا پلاک تاکسی جزو موانع خرید خودرو میباشد ؟ خواهش میکنم مطرح و جواب بدهید

 • بدبخت ارسالی در

  خودروسازایه عوضی کلاش

 • ناشناس ارسالی در

  مردم نرید بخرید فقط میخوان مردمو اذیت کنن بعدم ب هر دلیلی بگن ما که ی هفته شبانه روز سایتو باز کردیم شما نتونستین برید گمشید من امروز از صبح تا الان هزار بار رفتم اومدم آخرش واسه ی کد که واسه گوشیم باید بیاد بیخیال شدم بابا خستم ن کردین گذاشتن اونایی که بورسی هستن اونایی سهمام عدالت یا واسه ثبت نام ماشین بودنو باهم گذاشتن که نتونی کاری بکنی برید بمیرید

 • حمزه ارسالی در

  من تا مرحله واردکردن شماره شبا و مرحله ثبت اطلاعات نهایی هم رسیدم تا اینکنه دکمه ثبت رو میزنم خارج میشه یعنی پیش ثبت نام من تموم شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  • فاطمه ارسالی در

   منم چندین بار میزد خطا تا بالاخره ثبت شد

 • رضا ارسالی در

  سلام ببخشید ی نفر بگه الان باید تو دوتاسایت ثبت نام کنیم تا قرعه کشی بشه ؟منطورم اینه که الان هر دوتا جا ثبت نام کنیم میشه

 • مجید ارسالی در

  من دوسال پیش از سایپا ماشین خریدم قرار بود دیر کرد تاخیر سه ماهه بدهند که اصلا ندادند ویادشون رفت... هیچ کس هم الان طرف من و امثال من نیست...

 • ناشناس ارسالی در

  اگر کسی ثبت نام اولیه را درسایپا انجام داده میتواند از محصولات ایران خودرو خرید کنه

  • ناشناس ارسالی در

   بله میتونه

  • ناشناس ارسالی در

   من یه ماشین از سایپا سفارش دادم امکان تغییر هست؟؟ و اینکه هیچ کدی برای من نیومده برای قرعه کشی

 • ناشناس ارسالی در

  ما از باطن شما ها خبر نداریم که ،می سپاریم شماها رو به اون خدای که بزرگه با شما مثل خودتون رفتار کنه ما به شماها زورمان نمیرسه

 • مسعود طرفی آبادان ارسالی در

  دوستان حتما" برای ثبتنام از برنامه فایر فاکس موزیلا استفاده کنید غیر از این سایت ایران خودرو و سایپا نمایش داده درست نمیشود و در هنگام ثبتنام دچار مشکل میشود

 • ناشناس ارسالی در

  شرط پنجاه درصد برداشته شد چه عالی.
  فقط شرایط سنی رو گذاشتن بالای18 سال جوون 18 ساله 50-60میلیون از کجا اورده ماشین بخره.
  پدربرای فرزند بخره میشه مصرف کننده واقعی؟؟؟؟؟؟؟

 • نیما ارسالی در

  اقا درووووووووغ نخرید من پولمو دو سال پیش همینا خوردن تا این ساعت پی گردشم و هیچی گیرم نیومده قرعه کشی من اسمم افتاده بود ندادن اعلان ۶۰ملیونمو خوردن دستم به هیچ جا بند نیست نخرید ازمن گفتن بود

 • هادی ارسالی در

  زمان اعتبار حساب شما به پايان رسيده لطفا از طريق اين لينك مجددا وارد سيستم شويد :/

 • مهسا ارسالی در

  نیما دفعه اوله قرعه کشی گذاشتن این دوتا خودرو ساز کی دوسال پیش قرعه کشی بود چرا چرت میگی

 • ناشناس ارسالی در

  ب نظر شما با این همه متقاضی ایران خودرو اونم برای ۱۵۰۰۰ خودرو چقدر شانس برنده شدن داریم ؟ تا الان ک بالای ۴۰۰۰۰۰ نفر فقط برای ایران خودرو ثبت نام کردن . حداقل تعداد خودرو ها رو افزایش بدین تا شانس ما برای قرعه کشی بیشتر بشه

 • زهرا ارسالی در

  سلام من یه ماشین از سایپا انتخاب کردم امکان تغییر ماشین هست؟؟ و اینکه سایپا کد قرعه کشی میده به من هیچی نداد و فقط یک پیام اومد که شما تو قرعه کشی سایپا هستین

  • محمد ارسالی در

   آقا من یه ماشین انتخاب کردم امکان تغییر ماشین هست

 • ناشناس ارسالی در

  چرا انقدر شرایطو سخت کردین . با این قیمتا مصرف کننده واقعی که نمیاد الکی ثبت نام کنه . ولی ایا کسی که 15 ساله ی پراید حلبی داره و فرسوده و به تعمیر افتاده نباید عوض کنه . که شرط پلاک گذاشتین ؟!
  تورو خدا این شرط پلاکو حذف کنید .

 • ناشناس ارسالی در

  چرااکثرا خطامیده که کارت بانکی شماشناسایی نشد کارت دیگر رامعرفی کنید

  • ایرج فرهنگیان ارسالی در

   من ثبت نام کردم ولی کد قرعه کشی نداد چیکار کنم

 • مهدی ارسالی در

  آقا این مدل فروش عینک یه باره یا ادامه داره

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من از عصر منتظر کد هستم برا چی نمیاد رو گوشی یم جریان چیه

  • ناشناس ارسالی در

   دوباره وارد شو و آخرين گزينه شماره پيگيري زده

  • ناشناس ارسالی در

   با گوشی نمیشه از کامپیوتر استفاده کن

 • داریوش ارسالی در

  قرعه کشی :)

 • ناشناس ارسالی در

  حالا برا من ببینید چی میده

 • ناشناس ارسالی در

  میرم خرید میگه دوباره ثبت نام کن که تاریخش منقضی شده میرم دوباره ثبت نام میگه این کد ملی قبلا ثبت نام کرده از دیروز منو از این صفحه به اون صفحه و بالعکس میندازه مسخره کردن

 • Mina ارسالی در

  با توجه به اینکه بنده ماشین اولی هستم ایا میشه هم در قرعه کشی سایپا و هم ایران خودرو شرکت کنم و امکان امتحان کردن دو بار شانس را به خودم بدم؟؟

 • محمدی ارسالی در

  سلام من برای ثبت نام طرح عیدفطرسایپاثبت نام کردم ولی متوجه این نشدم که درخواستم ثبت شده یانه به همین خاطرتوسایت ایران خودروثبت نام کردم ولی بعدش از طرف سایپا پیامک اومدکه ثبت نام شماباموفقیت انجام شد ازطرفی هم توی شرایط ذکرشده که فقط به یک خودرو میتونیم اسم نویسی کنیم به نمایندگی هاشون هم تماس گرفتم گفتن که انصراف ندارن وکلا ثبت نام شما باطل میشه وتا دوسال هم نمیتونین دیگه ثبت نام کنید
  لطفا اگه میشه راهنماییم کنین واینکه واقعا درسته که تادوسال نمیتونیم ثبت نام کنیم؟

  • متی ارسالی در

   سلام
   اگه دو تا ثبت نام انجام دادید .یکی خود بخود باطل میشه
   تو قرعه کشی برای اون ثبت نامی که اول انجام دادید شرکت داده میشد.
   دو تا ثبت نام تخلف نیست

  • ناشناس ارسالی در

   برای این موضوع باید راه حلی داشته باشن. منم همینطور به مشکل خوردم. رفتم سایت سایپا ثبت نام کردم پشیمون شدم میخام حذف کنم و ایرانخودرو ثبت نام کنم. یک راه حل بذارید خواهشا.

 • ناشناس ارسالی در

  بااین کاراتون یواشی یواش باید فلنگ بست

 • زهرا ارسالی در

  یعنی بخدامن مطمئن شدم افغانیم نه سهام عدالت دارم نه معیشتی بهم میدن ۳روزه بادوتابچه ۳ تاکارت ازبانکای جداگرفتم این سامانه میگه شماره کارت اشتباه است یعنی خداازشون نگذره ماشین نخواستم سرگیجه گرفتم

 • فریدون یاسمی ارسالی در

  باسلام آیادرخرید فوق العاده ازسایپا حق انتخاب رنگ هست؟یا نمایش رنگ مشکی ماشین در هنگام ثبت نام به منزله انتخاب رنگ مشکی است .ممنون ازراهنمایی

 • احمق خنگ ارسالی در

  سلام اعتبار سنجی چیه؟ یعنی حالا چیکار باید کرد

 • Amin ارسالی در

  آقا من اشتباهی تو سایپا ثبت نام کردم چطوری حذفش کنم

 • Amin ارسالی در

  لطفا یه کاری برای کسانی که میخواهن انصراف بدن بزارین

 • محمد یاسین ارسالی در

  اقا چرا امکان حذف درخواست خرید خودرونذاشتین پس از ثبت نام .شاید تو این مدت کسی نظرش برگرده یا مثل من بخشنامه رو کامل نخونده باشه تو هر دو شرکت اسم نوشته باشه باید امکان حذف درخواست باشه . قوه قضاییه لطفا بررسی کنید امیدمان به شماست

 • امین بغلانی ارسالی در

  ببخشید میشه بفرمائید اشخاصی که اسمشون در قرعه کشی در نمیاد تکلیفشون چی هست ممنون میشم

 • احمد ارسالی در

  اهای مردم اهای مسولین فروش نسبتا زرنگ وباهوش اخه نصف مبلغ خودرورا که اوله ثبت نام باید بدیم باقیشم که وقتی اسممون توی قرعه کشی در اومد باید بدیم !!خب پس دیگه چک واین چیزا برای چیه فکر کردین مدم متوجه نمیشن این قرعه کشی که شما راه انداختین یه جور بازی دادن مردم بیچاره هست ومیخاین نصف مبلغ پوله اون خودرو را زمان ثبت نام ازش بگیرین وزمانی که اسم اون بنده خدا توی قرعه کشی در نیومد اونوقت اون بنده خدا باید یه جفت کفش اهنی بخره وهر روز بیفته دنبال پولش توی این بانک واون بانک وفلان اداره واز این جور جاهای اداری که تا بیاد به پولش برسه 3الی 4 ماه بعد با هزار جور دوندگی ورفتن واومدن وپاسکاری شدن از این اداره به اون اداره تازه به اون پولی که اول ثبت نام داده برسه اونوقت شما هم توی این مدت این مقدار پول راکه از هزاران هزار بنده خدا موقع ثبت نام گرفتینرا باهاش کلی سود میکنین ومیزنین به جیب !!!!خب اخه چرا توی این وضیعت سخته جامعه مردم بیچاره را توی دردسر میندازین ومیخاین ضرر های این 2و3ماهی که کرونا بود را اینجور وبه این طریق میخاین جبران کنید!!!!!!واقعا که .....

 • علی ارسالی در

  چرا تو جزئیات پیش فروش برا من نوشته انصاف از پیش خرید

 • علی ارسالی در

  چرا تو جزئیات پبش فروش سایپا نوشته انصاف از پیش خرید

 • پری ارسالی در

  آخه رو چه حسابی ۳ ماه پول ملت تو حساب خودرو ساز بمونه بدون سود اونم آیا خودرو سر تاریخ تحویل بدن یا نه
  چرا هیچ کسی رسیدگی نمیکنه؟

ارسال نظر