|
کدخبر: 180363

قتل هولناک پیرمرد ۷۰ ساله در سنندج

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری قاتلی که با بی‌رحمی مرد ۷۰ ساله را در سنندج به قتل رسانده و در حاشیه شهر رها کرده بود، خبر داد.

سرهنگ عبدالله فاتحی اظهار کرد: صبح روز پنج شنبه و در پی اعلام خانمی مبنی بر فقدانی پدرش از شب گذشته، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا و با انجام تحقیقات لازم جسد مردی ۷۰ ساله در یکی از نقاط حاشیه شهر کشف و پس از بررسی‌های لازم مشخص شد با مشخصات فرد فقدانی مطابقت دارد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با مشاهده جسد مشخص شد که وی به شکل بی‌رحمانه‌ای به قتل رسیده و تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیر قاتل به صورت ویژه در در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ فاتحی اعلام کرد: ماموران در تحقیقات مقدماتی صورت گرفته از خانواده مقتول، در کمتر از ۲ ساعت به مردی ۳۰ ساله مظنون و در تحقیقات تخصصی صورت گرفته و با استفاده از روش‌های خاص پلیسی وی به قتل پیر مرد ۷۰ ساله اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه قاتل علت و انگیزه قتل را مسائل مالی عنوان و اظهار کرد: قاتل پس از بازسازی صحنه قتل، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...