|
کدخبر: 146279

زورگیر خشن پارک‌ها دستگیر شد

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیر خشن که با تهدید سلاح سرد از زنان ورزشکار در پارک‌ها زورگیری می‌کرد، خبر داد.

حوادث زورگیر خشن پارک‌ها دستگیر شد

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی افزود: ۱۵ آذرماه امسال کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران سارق مسلحی را در پرونده سرقت مسلحانه دستگیر کردند، ولی اصرار داشت که نقشی در سرقت مسلحانه نداشته و بیگناه است.

وی افزود: هنگام تحقیقات پلیسی، پرونده‌های مشابهی مبنی بر زورگیری از زنان و مردان در خیابان‌های خلوت و پارک‌ها به کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد که در پایش اطلاعات به‌دست آمده، فرضیه یکی بودن متهم پرونده‌ها قوت گرفت.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه بیشتر مالباختگان زنان ورزشکار هستند که هنگام پیاده روی و ورزش در پارک توسط سارقی با تهدید سلاح سرد اموالشان از قبیل تلفن همراه و طلا سرقت شده است، گفت: پنج نفر از زنان ورزشکار، سارق مسلح را شناسایی و اظهار کردند که متهم پرونده شان مسلح بوده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، نجفی با بیان اینکه متهم به ناچار در ادامه تحقیقات تکمیلی به جرم ارتکابی اعتراف کرد، اظهارکرد: متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

 

منبع: ایسنا
  • ناشناس ارسالی در

    تهران شهر

  • ناشناس ارسالی در

    شهر شمیران

  • ناشناس ارسالی در

    زمان واریز یارانه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...