|
کدخبر: 140935

واژگونی تریلی در پایتخت حادثه آفرید + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از واژگونی مرگبار تریلر در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

حوادث واژگونی تریلی در پایتخت حادثه آفرید + تصاویر

سید جلال ملکی ا اعلام خبر واژگونی مرگبار تریلر در بزرگراه امام علی (ع) اظهار کرد: ساعت ۶:۵۰ صبح امروز (۲۱ آذر) یک مورد حادثه واژگونی یک دستگاه تریلر در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع)، بعد از پل سبلان به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو آتش‌نشانی به همراه جرثقیل ۵۵ تنی سازمان آتش‌نشانی محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان سه دقیقه در محل حادثه، افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تریلر فاقد بار، هنگام حرکت، به دلیل نامشخصی ضمن انحراف از مسیر اصلی و برخورد با دیواره‌های حاشیه سمت راست بزرگراه، در محل کاملاً واژگون شده است.

وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه نشت گازوئیل در محل روی داده بود که به سرعت با حضور عوامل راهور کنترل تردد صورت گرفت و آتش‌نشانان عملیات خود را آغاز کردند.

ملکی با اشاره به محبوس شدن راننده ۵۵ ساله داخل خودروی مذکور، ادامه داد: عملیات رهاسازی این فرد توسط آتش‌نشانان آغاز شد و آتش‌نشانان پس از مدتی تلاش موفق شدند تریلر را کمی از جای خود بلند کرده و این فرد را که زیر تریلر قرار گرفته بود، از زیر خودرو خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: پس از تحویل این شخص به عوامل اورژانس مشخص شد وی به علت شدت جراحات وارده، جان باخته است.

وی بیان کرد: آتش‌نشانان با کمک جرثقیل سنگین، تریلر را به حالت اولیه بازگردانده و به محل امن انتقال دادند.

ملکی متذکر شد: در نهایت محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

حادثه-تصادف-990921

حادثه-تصادف-3-990921

حادثه-تصادف-2-990921

منبع: تسنیم

ارسال نظر