|
کدخبر: 318527

موادمخدر/قاچاق مواد/پلیس

حاج عبدالله مشهور دستگیر شد!

در طی یک عملیات پیچیده پلیسی، یک شبکه باند مواد مخدر دستگیر شدند.

جامعه حاج عبدالله مشهور  دستگیر شد!

طبق گزارشات پلیس، این باند قاچاق مواد مخدر، بسیار معروف بودند و همه اعضای آن از افراد سرشناس و مشهوری بودند.

امروز یکشنبه اول بهمن ماه ۱۴۰۲ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا سردار ایرج کاکاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: امروزه یکی از نگرانی‌های مردم بحث مواد مخدر و اعتیاد است لذا پلیس برای دغدغه و مطالبات مردم برنامه‌ریزی گسترده در بحث دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان را به مرحله اجرا گذاشته است.

وی گفت: یکی از سرشبکه‌های قاچاق مواد مخدر که فعالانه اقدام به ورود مواد مخدر به داخل کشور می کرد و با اقدامات مسلحانه در مسیر کویر اقدام به جابجایی مواد مخدر می کرد شناسایی و دستگیر شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا تصریح کرد: این فرد که با یک شبکه مسلحانه و گسترده مبادرت به قاچاق مواد مخدر کرد عبدالهادی براهویی است که به نام های حاج شاه سلیم ، حاج پرویز، حاج عبدالله مشهور بود؛ همچنین تعداد ۳۷ نفر از مرتبطین وی در ۱۸ عملیات شناسایی و مورد ضربه قرار گرفتند که بیش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که ۵ تن شیشه و هرویین بود.

وی ادامه داد: ۳۲ دستگاه خودرو و تعدادی سلاح سبک و نیمه سنگین از این افراد کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد: این فرد در عملیاتی پیچیده شناسایی و دستگیر شد و اموال وی توقیف شد.

اخبار هایی به صورت روزانه در ارتباط با دستگیری قاچاقچیان مود مخدر می شنویم. دستگیری این افراد  حاصل زحمات نیروی انتظامی است که به صورت شبانه روز فعالیت می کند.

چندی پیش رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۶ نفر که قصد داشتند ۳ کیلو ۵۰۰ گرم هروئین را با شیوه بلع و انباری در معده وارد اصفهان کنند، خبر داد.

احمد نیکبخت، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: گشت کنترل مبادی ورودی پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان، حین کنترل خودروهای عبوری به ۶ نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک و با اشرافیت و تیزهوشی خود متوجه شدند این افراد حامل مواد افیونی در معده خود هستند.

وی افزود: در همین رابطه خودرو توقیف و متهمان به مقر انتظامی منتقل و پس از انجام اقدامات پزشکی و محرز شدن بسته‌های مواد در معهده متهمان در نهایت ۱۴۵ بسته هروئین به وزن ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم از معده این این افراد خارج شد.

نیکبخت از تشکیل پرونده و تحویل سوداگران مرگ به مرجع قضائی خبر داد و گفت: مبارزه جدی با قاچاقچیانی که قصد دارند با شیوه‌ها و روش‌های گوناگون مواد افیونی را وارد کرده و باعث آلوده شدن جوانان شوند به صورت ویژه دنبال می‌شود و اجازه عرض اندام به این گونه افراد را نخواهیم داد.

منبع: مشرق

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها