|
کدخبر: 317612

فال روزانه/طالع بینی/فال قهوه

فال روزانه ۱۹ دی / متولدین این ماه فرصت را از دست ندهند

این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

جامعه فال روزانه ۱۹ دی / متولدین این ماه فرصت را از دست ندهند

همراهان عزیز در مطلب زیر می توانید فال روزانه خود را مشاهده کنید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از آن روزهایی است که انرژی زیادی دارید و دوست دارید که تمام برنامه هایتان را با هم پیش ببرید. اما عجله نکنید، این کار تنها تمرکز شما را از بین خواهد برد. از این روحیه مثبت استفاده کنید و وقت بیشتری را در کنار خانواده تان بگذرانید. آنها به حضور شما احتیاج دارند. شما در رابطه عاطفی تان غرور دارید اما این غرور می تواند فرصت های خوب زیادی را از شما بگیرد. بنابراین آنچه در دلتان است را به زبان آورید تا زندگی به کام تان شود. به زودی دری که مدت ها انتظارش را می کشیدید به رویتان گشوده می شود. ناخدای کشتی سرنوشت خویش باشید ،شما به سادگی قادرید ناخدای کشتی سرنوشت خویش باشید. چرا تا این حد در به دستگیری کنترل امور مردد هستید. به جای خیال بافی در مورد رویاها و آرزوی های خود، آنها را با صدای بلند و رسا به زبان بیاورید، تا هم خودتان آنها را بشنوید و هم دیگران. در روابط عاطفی خود احساس قدرت تازه ای را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

برای شروع کردن کاری این پا و آن پا می کنید اما بدانید همین که قدم اول را بردارید نیم بیشتری از راه را رفته اید. درست است که سرتان با کار گرم است و وقت اضافی ندارید اما اگر همین روند را در پیش گیرید، هیچوقت جایی برای خواسته های دلتان پیدا نخواهید کرد. فهرستی از ایده هایتان را تهیه کنید و آن را جلوی چشم تان بچسبانید تا انگیزه بیشتری پیدا کنید. اگر در رابطه عاطفی تان به شکست خورده اید، نگران نباشید زیرا بسته شدن یک در، در دیگری را به رویتان می گشاید که به نفع تان خواهد بود. اطلاعاتتان را بروز کنید، در مورد مسئله ای که نگرانتان کرده و فکرتان به آن مشغول کرده، راه درست این است که اطلاعاتتان را بروز کنید. لازم است برای تصمیم گیری مهمی که در حال حاضر می اندیشید از فردی با تجربه یا منبعی معتبر و قابل اعتماد اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای حل مشکل عاطفی تان بهتر است کمی بیشتر به یکدیگر فرصت دهید.

فال روزانه متولدین خرداد

فال-روز

این که مشغول کاری هستید که بدان علاقه ندارید، اشتباه محض است. شما باید از تک تک لحظات زندگی تان لذت ببرید، بنابراین از آنجا که بیشتر زمان تان را در محیط کار می گذرانید، باید شغلی را انتخاب کنید که دوست دارید. برای تغییر شرایط خود درنگ نکنید. در رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید. بهتر است هر چه سریع تر تصمیم نهایی خود را بگیرید زیرا این کار نه تنها به نفع شما، بلکه به نفع طرف مقابل تان نیر می باشد. یه خبر خوبی از راه دور می شنوید که بسیار خوشحال تان می کند. عادت بدتان را کنار بگذارید، عادت بدتان را کنار بگذارید. با منطق و عقلانی کسی یا جایی را ترک کرده اید، تحت تأثیر احساسات دوباره برنگردید. برای خودتان و تصمیمتان ارزش قائل شوید. اگر می خواهید حرفی را به کسی بزنید، بهتر است با خودتان کنار بیایید و از اینکار صرفنظر کنید، در جواب چیزهایی خواهید شنید که پشیمان و ناراحتتان می کند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز برای شما زمانی است که باید به وضعیت خانه خود سر و سامان دهید. اگر چه این کار را به دلایلی به عقب می انداختین، اما کاری ست که امروز باید انجام دهید زیرا احتمال اینکه میهمانی برایتان بیاید، زیاد است. البته این شلوغی نه تنها در خانه، بلکه در ذهن تان هم حاکم است. موضوعات مختلفی است که مدام به آنها فکر می کنید. شاید بد نباشد که به یک مسافرت بروید و مدتی از محیطی که در آن هستید، دور باشید. اگر شما به فکر خودتان نباشید، هیچکسی غصه تان را نخواهد خورد. بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید، در رابطه با یکی از همکلاسی ها یا همکارهایتان علامت سوالی در ذهنتان نقش خواهد بست. از خودتان بپرسید آیا لازم است تا این حد نسبت به این فرد کنجکاو باشید؟ تغییر دادن دیگران کار آسانی نیست. هر کسی را با همان شکلی که هست بپذیرید تا وارد نبردی نابرابر نشوید. بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

مدت هاست در ساحل ایستاده اید و منتظر کشتی تان هستید. امروز نشانه ای از او را می بینید اما تا به شما برسد، کمی دیگر هم زمان لازم است. بنابراین صبر کلید موفقیت شما در این روزهاست. به زودی با فردی آشنا می شوید و می بینید که مشترکات زیادی با یکدیگر دارید. همین باعث می شود که برای رابطه با او انگیزه بیشتری پیدا کنید و به جلو بروید. در محیط کار تغییراتی در وظایف تان بوجود می آید، اگر چه در ابتدا تطبیق با آن برایتان سخت است اما خیلی زود از نتیجه ای که به دست می آورید راضی خواهید شد. سفری کوتاه پیش رو دارید، تلفن را بردارید و از حال کسی که مدتهاست از او بی خبرید، خبری بگیرید. دری به رویتان بازخواهد شد که اگر به موقع از آن رد شوید به یک خواسته قلبیتان خواهید رسید. برای گفتن حرفی عجله نکنید. سفری کوتاه پیش رو دارید. برای گفتن حرفی بهتر است مقدمه چینی کنید و حرف را یکباره به شخص مورد نظرتان نگویید.

فال روزانه متولدین شهریور

فال-روز۲

از این که اینهمه صبر کرده اید و هنوز هم نتیجه ای نگرفته اید، ناامید هستید. این احساس شما طبیعی است اما شما بیشتر راه را آمده اید و حال زمان مناسبی برای کوتاه آمدن نیست. خبر خوب این است که امروز شما نشانه ای از این تلاش و موفقیت تان را می بینید و نور امیدی در دلتان روشن می شود. اگر به فکر بهبود رابطه عاطفی تان هستید، هدیه ای برای شریک زندگی تان بگیرید و با او حرف بزنید. کلید موفقیت هر رابطه ای گفتگو است، به شرط آنکه قدرت درک تان را بالا ببرید. بهتر است درد و دل کنید، شما می توانید به راحتی با دوستتان حرف بزنید، او به خوبی شما را درک خواهد کرد. بهتر است درد و دل کنید. بیش از این احساسات قلبیتان را در وجود خود سرکوب نکنید. این روز ها بیش از پیش در روابط عاطفیتان آسیب پذیر و حساس شده اید، اجازه ندهید حساسیت زیادتان در روابطتان خدشه ای ایجاد کند.

فال روزانه متولدین مهر

اگر موفق نشدید، عیبی ندارد، باز بلند شوید و تلاش کنید و امیدوار باشید که تلاش شما در نهایت نتیجه ای مثبت خواهد داد. در محیط کار از برخورد اطرافیان تان گاهی دلگیر می شوید اما بهتر است به جای عکس العمل های تند، خودتان هم با آنها بخندید. مطمئنا اگر در رفتارتان تغییری ایجاد کنید، رفتار آنها نیز با شما تغییر خواهد کرد. امروز تمرکزتان را بر سلامت جسمی تان بگذارید و انرژی لازم را به دست آورید زیرا روزهای آینده، روزهای شلوغی برایتان خواهد بود. از خلاقیتتان استفاده کنید، به جاى دعا کردن ، دست به عمل بزنید تا از شما حرکتى نباشد برکتى به دستتان نخواهد رسید. از خلاقیتتان استفاده کنید. همان کارى را که به نظرتان از همه سخت تر و غیر عملى تر به نظر مى آید به دست بگیرید، همه چیز درست خواهد شد. فعلا از او که منتظرش هستید خبری نخواهید شنید.

فال روزانه متولدین آبان

آنچه می خواهید را کافی است به زبان آورید. شما انتظارات زیادی از اطرافیان تان دارید اما هیچگاه حرفی از آنها نمی زنید. در صورتی که تا نگویید، کسی از دل شما خبر ندارد. پس بیان افکار و احساسات تان را باید در چنین روزی در اولویت قرار دهید. به زودی پروژه های هیجان انگیزی به دست تان می رسد که بر درامد مالی تان نیز موثر خواهد بود. موضوعی در گذشته ذهن شما را درگیر کرده است، به جای غصه خوردن از آن درس بگیرید. از شر چیزی در اطرافتان بایستی خلاص شوید، هرگز اهدافتان را در زندگی از یاد نبرید. حرف های شخصی مهربان و دلسوز را در اطرافتان با گوش جان بشنوید و به آن عمل کنید. اگر می خواهید کاری را که شروع کرده اید به نتیجه مطلوب برسد، بهتر است فعلا در موردش با دیگران کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید. از شر چیزی در اطرافتان بایستی خلاص شوید ، یا آن را بفروشید یا ببخشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز تماس ها و ایمیل های زیادی به شما خواهد شد. مجبورید که با افراد زیادی در ارتباط باشید، به همین دلیل ممکن است که از بسیاری از کارهایتان باز بمانید. اشکالی ندارد. اگر می توانید از دیگران کمک بگیرید. لازم نیست که تمام مسئولیت ها یک تنه روی دوش شما باشد، مطمئنا دیگران هم می توانند از عهده آنها بر آیند. اگر با شریک زندگی تان بحث کرده اید، نباید طوری رفتار کنید که همیشه حق با شماست. هنگام گفتگو، بی طرف باشید و پس از شنیدن تمام حرف های طرف مقابل تان، بدون غرور تصمیم درست را بگیرید. توانایی های خودتان را باور داشته باشید، هر اتفاقی هم که بیافتد بهتر است سعی کنید نیاز و خواسته واقعی و قلبی خودتان را فراموش نکنید . زمان آغاز فصلی فوق العاده در زندگی تان از راه رسیده است . خود و توانایی های خودتان را باور داشته باشید، گذشته را زیر و رو نکنید . لباس ها و وسایل کهنه را ببخشید تا جا برای چیزهای نو باز شود.

فال روزانه متولدین دی

فال-روز۳

شرایط به بدی آنچه شما فکر می کنید، نیست. در واقع این شمایید که مسائل را بزرگ تر از آنچه هست، جلوه می دهید. سعی کنید سخت گیری تان را کمتر کنید تا زندگی نیز بیشتر به کام تان باشد. به جای دیگران، به خودتان توجه کنید. اگر نظرات دیگران در تصمیم گیری های شما نقش دارند، همین حالا طرز فکرتان را تغییر دهید زیرا در نهایت این شمایید که باید از زندگی تان لذت ببرید، پس آن کاری را که دوست دارید انجام دهید، نه آنچه از نظر دیگران خوب است. بزودی به احساس بسیار خوشایندی دست می یابید، لازم است برای انجام کاری از خودتان جسارت بیشتری نشان دهید. این تصمیم مدتهاست فکرتان را به خود مشغول کرده است. از نظر روابط عاطفی در جایگاه مناسبی قرار دارید. به زودی به احساس بسیار خوشایندی دست می یابید که خواهانش بودید. در مورد مسئله ای کاری موفق به دستیابی به خواسته خود نمی شوید اما ناامیدی به دلتان راه ندهید.

فال روزانه متولدین بهمن

خودتان را یک دونده ماراتن فرض کنید. شما مسیر طولانی را در پیش دارید بنابراین نباید عجله کنید و تمام انرژی تان را همین حالا هدر دهید. تلاش مدام و صبوری دو کلید موفقیت شما می باشد. مشکل شما با شریک زندگی تان به دلیل محدودیت هایی است که برای یکدیگر ایجاد کرده اید. شاید بهتر باشد که کمی زندگی را به خودتان آسان تر بگیرید. همه ما گاهی به فضایی برای تنهایی و فکر کردن احتیاج داریم. پس این فرصت را نه تنها از خود، بلکه از شریک زندگی تان نیز دریغ نکنید. سلیقه ی موسیقی خود را عوض کنید، برای گفتن سخنی که مدتهاست در ذهن دارید بهتر است کمی دیگر دست نگه دارید. سلیقه ی موسیقی خود را عوض کنید و به موسیقی تازه ای گوش کنید، رنگ تازه ای به زندگیتان می دهد. یک آشنای قدیمی را ملاقات خواهید کرد، اما از کنار هم مثل دو غریبه خواهید گذشت. یک بحث کاری بی نتیجه خواهید داشت. به زودی پذیرای میهمانان بسیاری خواهید بود.

فال روزانه متولدین اسفند

احساس ناامنی می کنید اما این را هم بدانید که توانایی شما برای ترمیم دردهایتان بسیار بالاست. به جای انکار دردهایتان، به آن فکر کنید و هضم اش کنید. ذهن شما شبیه اسفنجی است که هر آنچه به سمت اش بریزید را جذب می کند، بنابراین مثبت نگر باشید و به آینده امیدوار تا اتفاقات خوب در زندگی تان رخ دهد. مسئولیت های زندگی شما زیاد است اما شما باید برای خودتان وقت بگذارید. هر کاری که به شما آرامش می دهد را انجام دهید، در غیر این صورت پس از مدتی فرسودگی به سراغ تان خواهد آمد. به سفری دور خواهید رفت، خبری به شما داده می شود که بهتر است یک کلمه اش را نیز باور نکنید. به جای اینکه دائم از دیگران ایراد بگیرید، بهتر است آستانه تحمل خودتان را بالا ببرید. شرایطی پیش خواهد آمد که به حفظ آرامشتان نیاز خواهید داشت. به سفری دور خواهید رفت. همه چیز در اطرافتان در حال تغییر است بهتر است با آن هماهنگ شوید وگرنه از دیگران عقب میافتید.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها