|

بخوانید :

کدخبر: 295360

کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر

فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام باند بزرگ و سازمان یافته قاچاق موادمخدر و کشف بیش از یک تن انواع موادمخدر در جریان سه عملیات جداگانه پلیسی در مرزهای جنوب شرق کشور خبرداد.

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: دریابانان پایگاه دریابانی چابهار با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی، به سرنخ‌هایی از قصد عناصر متجاوز مسلح و قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به خاک کشور در منطقه مرزی دریایی دست یافتند که با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان مشخص شد و دریابانان در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با اکیپ‌های گشت‌زنی دریایی و کمین‌های هدفمند و اجرای طرح مهار، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، موفق شدند محموله موادمخدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند موادمخدر را در فرصتی مناسب به وسیله یک فروند لنج وارد کشور کنند که به محض مشاهده دریابانان و به علت حجم زیاد آتش آنان، زمین گیر و خود را تسلیم مأموران کردند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، گودرزی با اشاره به توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: دریابانان پایگاه دریابانی چابهار در این عملیات موفق شدند چهار قاچاقچی را نیز دستگیر و مقدار ۹۸۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش را کشف و ضبط کنند.

وی همچنین به دو عملیات موفقیت‌آمیز دیگر توسط مرزداران هنگ مرزی زابل و زاهدان نیز اشاره کرد و افزود: طی دو عملیات جداگانه دیگر پس از چندین شبانه‌روز کار اطلاعاتی و برنامه‌ریزی عملیاتی، مرزداران توانستند با اشراف اطلاعاتی، مقدار ۶۴ کیلو و ۷۰۰ گرم کیلوگرم شیشه و ۲۶ کیلوگرم تریاک را در نقطه صفر مرزی از قاچاقچیان کشف وضبط کنند.

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    داروگیاهی خشخاش تریاک طبیعی ازنورخورشید و خاک و آب طبیعت رشد میکند و ازکار کشاورزی وزحمت فراوان بدست می‌آید وبرای درمانی و درمانگری استفاده می شود نعمت خدادادی میباشد ۲- خواسته های مردم از دولت محترم انتظار می‌رود برخورد با مواد صنعتی مخدر خطرناک و انواع کوفت و زهر ماری دست ساز برخورد قاطع شود""باتشکر

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...