|
کدخبر: 198311

این ۱۳۱ زن ایرانی از آتش و مرگ نمی‌ترسند! + عکس

نتایج آزمون علمی سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد. ۱۳۱ زن و ۱۱۱۷ مرد موفق شدند تا در آزمون اول این سازمان نمرات لازم را کسب کنند.

جامعه این ۱۳۱ زن ایرانی از آتش و مرگ نمی‌ترسند! + عکس

آزمون عملی سازمان آتش نشانی برگزار شد. امروز نتایج آزمون اول آتش نشانی روی سایت سازمان آتش نشانی تهران قرار گرفت. برگزیدگان در سازمان آتش نشانی تهران پس از شرکت در آزمون عملی می توانند به عنوان آتش نشان در در دوره های آموزشی شرکت و نهایتاً به طور رسمی استخدام شوند.

سایت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران اسامی ۱۳۱ زن و ۱۱۱۷ مرد پذیرفته شده در آزمون علمی استخدامی سازمان آتش نشانی تهران را اعلام کرد.

سازمان آتش نشانی تهران به ۱۱۶ نیروی عملیاتی جدید نیاز دارد که ۱۰۰ نفر از آقایان و ۱۶ نفر از خانم ها می توانند در آن شروع به کار کنند.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در مورد اعلام نتیجه استخدامی سازمان آتش نشانی تهران گفت: امروز تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون علمی استخدامی سازمان آتش نشانی تهران معرفی شده اند و به شرط فراهم شدن شرایط کرونایی و اخذ مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا، آزمون دوم یا عملی و نفرات اصلی برای سازمان اعلام می شوند.

ملکی ادامه داد: طبق آزمون اول، ۵۰۰۰ نفر از آقایان و ۵۰۰ نفر از بانوان در آزمون علمی شرکت کردند و اکنون چند برابر ظرفیت از نفرات اصلی که سازمان به آن ها نیازمند است، معرفی شده اند. افراد برگزیده شده در آزمون علمی، پس از شرکت در آزمون عملی در نهایت به کمک میانگین آزمون علمی و عملی به مرکز آموزش سازمان آتش نشانی معرفی می شوند. پذیرفته شدگان پس از انجام آزمون های ورزشی و عملی باید مراحل گزینش، پزشکی و سایر موارد را طی کنند تا نهایتاً نفرات برتر به مرکز آموزش معرفی شده و برای گذراندن دوره های لازم در سازمان معرفی می شوند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...