|
کدخبر: 189481

جزئیات جدید درباره روند واکسیناسیون خبرنگاران

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص واکسیناسیون اصحاب رسانه و خبرنگاران توضیحاتی منتشر کرد.

جامعه جزئیات جدید درباره روند واکسیناسیون خبرنگاران

مطابق سند ملی واکسیناسیون و با هماهنگی انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تزریق واکسن اصحاب رسانه، فهرست ۲۳ هزار نفری خبرنگاران، اصحاب رسانه، اعضای خانه‌های مطبوعات در سراسر کشور، اعضای روزنامه‌نگار صندوق اعتباری هنر و ... برای معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و اموزش پرشکی ارسال شد.

پیرو اطلاعیه قبلی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ اطلاعات از صاحبان امتیاز و مدیران مسئول رسانه‌ها از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور و نیز اطلاعات خبرنگاران در صندوق اعتباری هنر و سامانه خانه‌های مطبوعات فهرست اسامی تهیه و ارسال شده است. بر اساس هماهنگی بعمل آمده طی روز‌های آینده، چگونگی مراجعه برای زمان بندی تزریق واکسن اعلام خواهد شد. همچنین فهرست اسامی معرفی شده در راستای شفافیت منتشر می‌شود.

بیش از ۴۵۰۰ رسانه شامل خبرگزاری‌ها، روزنامه ها، پایگاه‌های خبری و نشریات، از امکان ثبت مشخصات خبرنگاران خود برای واکسیناسیون در سامانه جامع رسانه‌های کشور برخوردار بودند. ضمنا با توجه به امکان افزایش سهمیه تزریق واکسن خبرنگاران، در روز‌های آتی، شیوه جمع‌آوری اسامی برای فهرست دوم خبرنگاران و اصحاب رسانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...