|
کدخبر: 170109

نکته ای مهم در خصوص آزمون آموزش و پرورش +فیلم

کسانی که پس از سال ٩٢ بصورت خرید خدمت یا شرکتی با آموزش و پرورش همکاری کرده اند، چگونه استخدام می شوند؟

حجم ویدیو: 3.41M | مدت زمان : 00:01:50
جامعه

حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش:این افراد اگر دیپلم دارند باید در آزمون سراسری شرکت کنند و اگر کارشناسی یا بالاترند، در آزمون ماده ٢٨ اساسنامه شرکت می کنند.

سابقه همکاری این افراد در دوران خرید خدمات، به سقف سنی مجاز شرکت در آزمون اضافه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...