|
کدخبر: 161656

داستان زشت‌ترین گربه تاریخ

یک گربه از نژاد کورنیش رکس که پیکسل نام دارد از زشت‌ترین گربه تاریخ است.

جامعه داستان زشت‌ترین گربه تاریخ

یک گربه از نژاد کورنیش رکس که پیکسل نام دارد، با بعضی از حالات چهره‌اش مردم را نگران کرده است. مردمی که او را تسخیر شده شیطان می‌دانند. اما آلسیون ۳۹ ساله و صاحب آن در مورد چیزی که مردم می‌گویند اصلا اهمیتی نمی‌دهد و بیشتر سرگرم نشان دادن گربه‌اش در شبکه‌های اجتماعی است.

او معتقد است که پیکسل گربه دوست داشتنی است. او در شبکه‌های اجتماعی ۱۲۰۰۰ فالوور برای گربه‌اش جمع آوری کرده و معتقد است پیکسل گربه زیبا و ملوسی است. حتی با وجود این که او هزاران پیام مبنی بر شیطانی بودن گربه دریافت می‌کند و مردم به گربه او زشت‌ترین گربه تاریخ را داده‌اند.

آلسیون که در ایالت ویسکانزین زندگی می‌کند به این فکر می‌کند که چنین پیام‌هایی از حاصل از ترس و تردید مردم است. او می‌گوید: «مردم در همه اوقات می‌گویند که این زشت‌ترین گربه‌ای است که دیده‌اند. بختک شکل واقعی به خود گرفته! و اگر در نیمه شب این گربه را ببینند احتمالا از ترس سکته خواهند کرد.» مردم تمام مدت می‌گویند این گربه شیطانی است و شیطان کنترل آن را به عهده گرفته است. این نماینده خدمات مشتری توضیح می‌دهد که گربه او بخاطر چشمان بزرگ و سر کوچکش مردم را به حیرت وا می‌دارد که البته این به نژاد او بستگی دارد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...