|
کدخبر: 161239

اسامی شهرهای سفر ممنوع

آخرین وضعیت رنگ بندی شهرهای کرونایی اعلام شده و جانشین رئیس پلیس راهور از عدم ممنوعیت سفر به استان‌های شمالی و مشهد در ایام نوروز ۱۴۰۰ خبر داده است.

 

رنگ بندی شهرهای کرونایی اعلام شده است و به گفته جانشین رئیس پلیس راهور، سفر به مشهد و استان‌های شمالی ممنوع نیست.

سردار تیمور حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا سفر به شهرها و استانهای مسافرپذیر کشور مانند استانهای شمالی و مشهد مقدس در ایام نوروز ممنوع است یا خیر، اظهار کرد: ممنوعیتی برای تردد به استانهای شمالی و شهرهای مسافرپذیر مانند مشهد مقدس و شیراز وجود ندارد و ملاک همان ۴۰ شهری است که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند و اسامی آنها توسط کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام شده است.

جانشین رئیس پلیس راهور درباره فیلم منتشر شده مبنی بر اینکه مأموران پلیس راهور با جریمه خودروها در آزادراه تهران ـ شمال، به آنها اجازه تردد را در بزرگراه می‌دهند نیز گفت: این فیلم مربوط به گذشته است.

وی در پاسخ به این سؤال که تردد شبانه در جاده‌های کشور نیز علاوه بر داخل شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی مشمول جریمه می‌شود نیز بیان کرد: فرقی نمی‌کند تردد شبانه در ساعات ممنوعه (۲۱ تا سه بامداد) داخل شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی یا در جاده‌های برون‌شهری صورت گیرد و تردد شبانه در ساعات مذکور در جاده‌های کشور نیز مشمول ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد بود.

این مقام انتظامی از هموطنان خواست که از سفر در ایام نوروز پرهیز کنند تا شاهد گسترش بیماری کرونا نباشیم.

در جدول زیر اسامی شهرهایی که به آنها نمی‌توان سفر کرد را می‌بینید:

رنگ+بندی+شهرهای+کرونایی

منبع: باشگاه خبرنگاران پویا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...