|
کدخبر: 121771

حکم پدر رومینا قابل تجدید نظر است

سخنگوی قوه قضاییه در مصاحبه با رادیو تهران اعلام کرد پرونده هایی که منافی عفت و اخلاق عمومی در آن مطرح می‌شود به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در مصاحبه با رادیو تهران در خصوص پرونده‌های جنجالی رومینا اشرفی و وحید خزایی گفت: حکم صادر شده قابل تجدید نظر و فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و بعد از بررسی دیوان حکم نهایی می‌شود.

سخنگوی قوه قضاییه در ادامه در خصوص پرونده علنی یا غیر علنی بودن دادگاه وحید خزایی یکی از شاخ‌های اینستاگرامی افزود: تشخیص اینکه دادگاه وحید خزایی علنی و یا غیر علنی برگزار شود وظیفه رئیس دادگاه است و معمولا پرونده هایی که منافی عفت و اخلاق عمومی در آن مطرح می‌شود به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.

وحید خزایی سوم تیر ماه امسال در فرودگاه امام (ره) دستگیر شد. وی که در ایران از او به عنوان یکی از "شاخ‌های اینستاگرام" نام برده می‌شود، از چهره‌های جنجالی شبکه‌های مجازی بود که یک بار هم پیش از این توسط پلیس فتا (فناوری و تبادل اطلاعات) دستگیر شده بود.

وحید خزایی قبل از بازگشت به ایران فیلمی از خود منتشر کرده بود که نشان می‌داد به اداره پناهجویان در ترکیه رفته و برگه اجازه خروج گرفته است.

ظاهرا وحید خزایی بعد از خروج از ایران در ترکیه درخواست پناهندگی داده بوده است.

 

منبع: موج

ارسال نظر