|
کدخبر: 168690

تنها راه بازگشت بورس به اوج مشخص شد

عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس با اشاره به ریزش شاخص‌های بورسی در چند روز گذشته و تدابیر مجلس گفت: زمانی بازار سرمایه می‌تواند رشد منطقه‌ای خود را پیدا کند که اعتماد به این بازار تزریق شود.

بورس تنها راه بازگشت بورس به اوج مشخص شد

محسن علیزاده، عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس افزود: بسیاری از فعالان بازار سرمایه بر این نظر هستند که اگر تزریق نقدینگی به بازار سرمایه داشته باشیم، این بازار مجددا رشد خواهد کرد، اما معتقدم تا زمانی که اعتماد برباد رفته مردم در بورس را اصلاح نکنیم، نمی‌توانیم در این زمینه موفق شویم.

 وی تاکید کرد: بسیاری از فعالان بازار سرمایه بر این نظر هستند که ما اگر تزریق نقدینگی به بازار سرمایه داشته باشیم، این بازار مجدداً رشد خواهد کرد، اما اعتقاد بنده بر این است تا زمانی که اعتماد بربادرفته مردم در بورس را اصلاح نکنیم، نمی‌توانیم در این زمینه موفق شویم.

عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس با بیان اینکه اعتماد مردم بر اثر تدابیر غلط و عامدانه دولت و مسئولان در بازار سرمایه از بین رفت، اظهار داشت: این در حالی است که حتی در راستای بازگشت اعتماد مردم به بورس دولت هم به تنهایی نمی‌تواند کاری کند.

وی تصریح کرد: لازم است تمامی قوا دست به دست هم داده تا بتوانیم اعتماد بر باد رفته مردم در بورس را ترمیم کنیم و ان‌شاءالله این بازار را به رشد منطقی خود برگردانیم.

منبع: بورس پرس
  • علی ارسالی در

    تمام باعث بدبختی بورس دولت وحقوقیهای دول ت هستند اینها دوست ندارندمردم راحت باشند وعمدا باعث رنج وعذاب مردم شده اند اگر ا ینها دست ازحال روز مردم بکشند بورس کارش خوب میشود لعت الله علی قوم ظالمین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...