|
کدخبر: 142852

این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های آلومراد، بهنوش ایران و ایران تایر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، شیر پاستوریزه پگاه گلستان و پتروشیمی ارومیه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۵هزار و ۸۷۰واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۳۹هزار و ۵۴واحد به کار خود پایان داد و تعداد ۹میلیارد و ۷۴۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۱هزار و ۳۴۰میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۴۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آلومراد، بهنوش ایران و ایران تایر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های محورسازان ایران خودرو، سیمان تهران و سیمان صوفیان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۹۹۴میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۱۵۴میلیارد تومان در ۷۴۱هزار نوبت، آیفکس ۲۵۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۶۸۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، شیر پاستوریزه پگاه گلستان و پتروشیمی ارومیه بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، آتیه داده‌پرداز و نفت پاسارگاد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر