|
کدخبر: 328197

یک آپارتمان نوساز در تهران نو چند معامله می شود ؟

تهران نو یکی از محله‌های شرقی تهران است. بر اساس داده‌های الوملک، متوسط قیمت مسکن نوساز در این منطقه تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به متری ۱۰۲ میلیون تومان رسیده بود.

اقتصاد یک آپارتمان نوساز در تهران نو چند معامله می شود ؟

اما اکنون و در نیمه خردادماه، برای خرید خانه در محله تهران نو چه بودجه‌ای باید در نظر داشت؟ با توجه به افزایش مداوم قیمت مسکن در تهران، احتمالاً بودجه مورد نیاز برای خرید خانه در این محله افزایش یافته است.

بررسی دقیق آخرین قیمت‌ها و روند بازار مسکن در محله تهران نو می‌تواند به متقاضیان خرید در این منطقه کمک کند تا بودجه مناسبی را برای خرید در نظر بگیرند.

به گزارش گسترش نیوز ، محله تهران نو یکی از محله‌های منطقه ۱۳ تهران است که از ابتدای سال ۱۴۰۳ نوسانات قیمتی را در بازار مسکن تجربه کرده است.

داده‌هایی که الوملک از متوسط قیمت مسکن نوساز در محله تهران نو جمع‌آوری کرده، بیانگر آن است که میانگین قیمت مسکن در این محله طی بازه زمانی ۱۰ تا ۲۰ فروردین‌ماه امسال، متری ۸۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بوده و تا ۳۰ فروردین به متری ۱۰۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

بر اساس این آمارها، افزایش قیمت مسکن در محله تهران نو تا ۱۰ روز دوم اردیبهشت‌ماه نیز ادامه داشته و متوسط قیمت، این بار متری ۱۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ثبت شده است. این میزان طی بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت روندی کاهشی را پیموده و روی نرخ ۱۰۲ میلیون تومان ایستاده است. این محله از ۱۰ فروردین تا ۲۰ اردیبهشت بیشترین نوسان قیمتی را نسبت به باقی محله‌ها تجربه کرده است.

با میانگین قیمت مسکن محله تهران نو در اردیبهشت‌ماه می‌توان آپارتمانی ۱۴۷ متری و ساخت سال ۱۴۰۱ با قیمت ۱۵ میلیارد تومان خریداری کرد.

اما متقاضیان برای خرید یک واحد مسکونی با عمر بیشتر در محله تهران نو باید چه بودجه‌ای را در نظر داشته باشند؟

 

تهران-نو

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها