|
کدخبر: 326892

جدیدترین قیمت خودرو ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ / کاهش قیمت این خودرو ها وحشتناک است

در روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها در بیشتر محصولات داخلی به طور کلی کاهش یافته است. با این حال، این کاهش قیمت نسبتاً کمی است و در بیشتر موارد کمتر از 10 میلیون تومان گزارش می‌شود.

اقتصاد جدیدترین قیمت خودرو ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ / کاهش قیمت این خودرو ها وحشتناک است

در روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها در بیشتر محصولات داخلی به طور کلی کاهش یافته است. با این حال، این کاهش قیمت در بیشتر موارد کمتر از ۱۰ میلیون تومان است. در این روز، کاهش قیمت خودروها گزارش شده است. تقریباً تمامی محصولات شرکت‌های ایران خودرو و سایپا این روند را دارند، اما خودروهای مونتاژ شده پایدارتر هستند و از رکود عمیق در بازار خودرو خبر می‌دهند.

از ابتدای هفته جاری، بازار خودرو تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین عامل تاثیرگذار بازار، بیش از پیش در رکود فرو رفت. رکودی که با سقوط نرخ دلار آزاد به زیر ۶۰ هزار تومان آغاز شد و می‌توان تاثیر این نوسان را در قیمت اغلب خودروهای بازار مشاهده کرد.

بر اساس قیمت‌های اعلامی وب‌سایت ایران‌جیب، قیمت خودرو از صبح امروز کاهشی گزارش می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته ارزان‌تر شده است.

اطلس یکی از جدیدترین محصولات سایپا و فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته سه میلیون تومان ارزان‌تر شده و با ۵۶۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G خودرو لوکس شرکت سایپاست که از ابتدای امروز یک میلیون تومان افت قیمت پیدا کرده و با ۷۱۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو 207i دنده‌ای یکی از رکوردداران افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی به شمار می‌رود که پنج میلیون تومان نسبت به ابتدای روز ارزان‌تر شده و به ۷۳۸میلیون تومان رسید.

دنا پلاس توربو اتوماتیک یکی از محصولات رده‌بالای ایران خودرو است که امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و هم‌اکنون با ۹۸۸میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو-داخلی

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی تغییر چندانی پیدا نکرده، اما برخی از محصولات وارداتی بازار افت قیمت شدیدی را تجربه کردند.

جک J4 آپشنال یکی از ارزان‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود که از صبح تغییری ندارد و با 820 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X33 کراس اتوماتیک جدیدترین کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو است که همانند محصول اقتصادی کرمان موتور تغییری نکرده و با یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم هفت نفره که محصول محبوب گروه بهمن به شمار می‌رود، از صبح امروز 15 میلیون تومان ارزان‌تر شده و به قیمت یک میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان رسیده است.

هونگچی H5 گران‌ترین خودرو وارداتی BMCARS محسوب می‌شود که طی هفته‌های اخیر، افت قیمت عجیب‌وغریبی پیدا کرده است. این خودرو تنها در یک روز توانست افت ۹۰ میلیون تومانی را به ثبت برساند و با پنج میلیارد و ۹۰ میلیون تومان خرید و فروش شود.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها