|
کدخبر: 323099

صنعت آب و برق / مصرف آب

سال پُرکار در صنعت آب و برق کشور / وزارت نیرو نمره قبولی گرفت؟

وزیر نیرو بیان کرد: سال ۱۴۰۲ به پایان رسید و این سال برای صنعت آب و برق کشور بسیار پرکاری بود. در این سال، همکاران ما در حوزه آب و برق و همچنین آب و فاضلاب، اقدامات خوب و موثری انجام دادند.

اقتصاد سال پُرکار در صنعت آب و برق کشور / وزارت نیرو نمره قبولی گرفت؟

علی‌اکبر محرابیان در پیام ویدیویی ضمن تبریک سال نو توضیح داد: با آغاز سال ۱۴۰۳، تقارن سال نو با ایام ماه مبارک رمضان برکت خاصی به خانه های ما آورده است.

وی ادامه داد: دعا می کنیم برای سلامتی همه همکاران و آرزو می کنیم سالی پر از موفقیت و کامیابی برای همه عزیزان باشد.

وزیر نیرو با اشاره به اقدامات وزارت نیرو گفت: سال ۱۴۰۲ را پشت سر گذاشتیم، سالی که پر از فراز و نشیب بود، برای صنعت آب و برق کشور سال بسیار پرکاری بود، هم در حوزه آب، برق و آب و فاضلاب کشور اقدامات خوب و موثری توسط همکاران رقم خورد که حاصل تلاش ها، رضایت عموم مردم از اقدامات شما عزیزان بود.

وی بیان داشت: واقعا زمانی که به استان ها و نقاط مختلف کشور سفر می کردم، شوق خدمت رسانی همکاران را شاهد هستم بر خودم میبالم که همکار این عزیزان هستم.

محرابیان، با بیان اینکه همکاران ما در صنعت آب و برق هم از نظر دانش، تجربه، اراده و شوق خدمت بهترین های کشور هستند، گفت: آسایش خود را فدای رضایت و آسایش مردم می کنند، سال ۱۴۰۳ بر اساس طراحی که انجام شده و پروژه هایی که در مرحله نهایی به سر می برد سالی پر از امید و موفقیت برای همه خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد: امسال همگام و دوشادوش با یکدیگر خدمت رسانی را افزایش می دهیم تلاش می کنیم مجموعه آب و صنعت در اعتلای ایران نقش برجسته ای را ایفا کند در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیزمان باید کار و تلاش بیشتری کرد و رضایت مردم را موثر جذب کنیم این اتفاق نمی افتد مگر با همکاری همه عزیزان.

هشدار سیلاب در ۳ استان شمالی کشور

کبری رفیعی وضعیت جوی کشور را برای امروز اول فروردین ۱۴۰۳ تشریح کرد و گفت: در بیشتر مناطق کشور به جز نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان در ساعاتی از روز بارندگی همراه با وزش باد پیش بینی شده است که طبق نقشه های هواشناسی در ساعات عصر و به تدریج از میزان بارندگی ها کاسته می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی نسبت به بارش‌های سیلابی در گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی هشدار داد و با اعلام اینکه فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم است، از ورود سامانه بارشی جدید در جمعه از جنوب غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش‌های جمعه در ابتدا استان‌های واقع در جنوب، جنوب غرب و غرب کشور را شامل می‌شود و سپس به سایر مناطق می‌رسد.

وی اضافه کرد: بارش‌های جمعه همراه با رعد و برق در استان‌های کرمان، اصفهان و مناطقی از دامنه‌های جنوبی البرز و استان‌های زنجان، قزوین، تهران و البرز پیش‌بینی شده است.

به گفته وی، شنبه شمال‌غرب و بخش‌هایی از کرمانشاه، همدان، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال شرق کشور بارش دارند و از بعد از ظهر شنبه سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی توضیح داد: آب‌های خلیج فارس تا جمعه، مواج و متلاطم است و آب‌های دریای خزر نیز تا پنجشنبه مواج است.

وی افزود: تهران امروز نیمه ابری همراه با بارش‌های پراکنده است و بعدازظهر وزش باد نیز رخ می‌دهد. بیشینه دمای پایتخت امروز ۱۶ و کمینه دما ۱۰ درجه بالای صفر است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها