|
کدخبر: 316379

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | قیمت کاردانو

افزایش قیمت کاردانو مدیون یک میم کوین / با SNEK آشنا شوید

اسنک یک میم کوین ارز دیجیتال در شبکه کاردانو است. سازندگان میم کوین SNEK توکنی کامیونیتی محور تولید کرده‌اند که برای هولدرهای خود سودمند است و به آنها ارز دیجیتال پاداش می‌دهد.

اقتصاد افزایش قیمت کاردانو مدیون یک میم کوین / با SNEK آشنا شوید
معمولا میم کوین ها روی بلاک چین هایی مثل اتریوم و بایننس فعالیت میکنند اما ارز اسنک رو بلاک چین کاردانو راه اندازی شده است که اکوسیستم snek روی زنجیره (SNEK(ERC۲۰ کار می کند. و در صرافی هایی معروفی مثل MEXC و BingX لیست شده است.

طبق داده های coinmarketcap ارز دیجیتال اسنک در ۹ صرافی: SundaeSwap, MEXC, LBank, CoinEx, Minswap, Bitrue, BingX, VyFinance, WingRiders DEX لیست شده است.

اسنک در اینده اهداف خیلی خوبی رو پیش رو داره که طبق گفته خود وب سایت snek قراره بر بستر بلاکچین کاردانو بازی snek game رو راه اندازی کنه که میتونه پیشرفت فوق العاده ای رو داشته باشه و همچنین صرافی غیر متمرکز خودش رو راه بندازه و قرعه کشی هایی در آینده اجرا کند.

طبق داده های وب سایت اسنک ۵۰ درصد توکن ها پیش فروش اولیه شده و ۴۰ درصد استخر نقدینگی ۲ درصد ایردراپ ۵ درصد برای مشارکت و ۳ درصد مابقی رزو شده است.

و همچنین کیف پول هایی مانند Atomic wallet, Coin۹۸, Guarda Wallet, HyperPay, Token Wallet, Ledger, MetaMask, SimpleHold Wallet, Wirex Wallet از SNEK پشتیبانی می کنند.

میم‌کوین مبتنی بر کاردانو، Snek (SNEK)، با افزایش قیمت ۲۶ درصدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند. این رشد نشان می‌دهد که علاقه سرمایه‌گذاران به میم‌کوین نام برده بیشتر شده. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این توکن در هفته گذشته، ۲۰۰ درصد رشد کرده است.

این خبر که توسط Dan Gambardello، بنیانگذار Crypto Capital Venture در توییتر منتشر شد، توجه سرمایه‌گذاران را معطوف این میم‌کوین کرد. به گفته او، این دستاورد نه تنها برای توکن snek و دارندگان آن یک عملکرد مثبت است، بلکه برای بلاک‌چین کاردانو نیز نقطه عطف بزرگ محسوب می‌شود.

Snek که در اواسط ماه می عرضه شد، در کمتر از یک ماه دو رکورد تاریخی ثبت کرد و جایگاه خود را در بازار تثبیت نمود.

در سال ۲۰۲۳، ارز دیجیتال کاردانو (ADA) در میان علاقه روزافزون به شبکه‌های لایه ۲ و لیکویید استیکینگ، با چالش‌هایی روبرو شد. با این حال، داده‌های اخیر نشان می‌دهند که رشد میم کوین‌ها در افزایش اخیر فعالیت‌ها در شبکه کاردانو نقش داشته‌اند.

کاردانو رشد اخیر خود را مدیون این میم کوین محبوب است!

داده‌های اخیر حاکی از افزایش ۲۵۰ درصدی قیمت میم کوین اسنِک (SNEK) در بلاکچین کاردانو در این ماه است. انتظار می‌رود که این رشد قابل توجه، توجهات را به خود معطوف کند و بر محبوبیت SNEK بیافزاید.

محبوبیت روبه‌رشد SNEK می‌تواند به کلیت اکوسیستم کاردانو کمک کند که نشان‌دهنده یک جامعه بلاکچین فعال است. افزایش ارزش SNEK همچنین ممکن است باعث افزایش نقدینگی در شبکه کاردانو شود و گزینه‌های کارآمدتری را به معامله‌گران ارائه دهد.

فراتر از پیامدهای مالی آن، افزایش ارزش SNEK می‌تواند مشارکت بیشتر، کاوش و تعامل کاربران با ویژگی‌های مختلف در شبکه کاردانو را تحریک کند.

در کنار تاثیر میم کوین SNEK، کاردانو پیشرفت‌های دیگری هم با هدف جذب کاربران داشته است. قابل ذکر است، توسعه‌دهندگان نحوه ارتباط بلاکچین را بهبود بخشیده و برخی از اشکالات شبکه را برطرف کرده‌اند.

از سوی دیگر، نسخه ۱.۸ کیف پول LACE معرفی شد که سازوکارهای پاداش‌دهی را برای استخرهای استیکینگ بهینه می‌کند و ارتباطات بهتر بین کیف پول‌ها را تسهیل می‌نماید. علاوه بر این، مشکلات جزئی برای بهبود تجربه کلی کاربر مورد بررسی قرار گرفته است.

این پیشرفت‌ها ممکن است به ADA برای حفظ روند صعودی خود در آینده کمک کند. در حال حاضر، ADA با قیمت ۰.۶۱۸۲۴۲ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده رشد ۱.۶۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها