|
کدخبر: 316197

رتبه بندی معلمان / حقوق معلمان / دستمزد فرهنگیان

رتبه بندی برای این معلمان روی هوا رفت / ضدحال تاریخی آموزش و پرورش به فرهنگیان

مطابق با اطلاعیه جدیدی که از سوی وزارت آموزش و پرورش منتشر شده، تمامی اعتراضات مربوط به رتبه‌بندی معلمان مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین اعلام گردیده که سامانه ثبت اعتراضات اکنون بسته شده و دیگر امکان ثبت اعتراضات جدید وجود ندارد.

اقتصاد رتبه بندی برای این معلمان روی هوا رفت / ضدحال تاریخی آموزش و پرورش به فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش با اعلام خبری تازه باعث تعجب معلمان شد. این وزارتخانه به طور رسمی اعلام کرد که سامانه اعتراضات بسته شده و اعتراض جدیدی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه اعتراضات رتبه بندی معلمان رسیدگی شده است و سامانه اعتراضات هم بسته شده است و اعتراض جدید پذیرفته نخواهد بود و از این پس رتبه بندی بر اساس آئین نامه مصوب انجام خواهد شد.

برای رفع سوالات و ابهامات کسانی که در این باره سوال دارند، سامانه گفت‌وگو ایجاد شده است که از تردد غیر ضروری همکاران به مرکز خودداری شود، در همان سامانه پاسخ سوالات داده خواهد شد.

لذا بر اساس فرصت اعلام شده به اعتراضات همه موارد اخذ شده و با حمایت سازمان برنامه و بودجه و مساعدت رئیس جمهور و معاون اول ایشان، به همه اعتراضات نیز رسیدگی شده است. لذا تعیین زمان دیگر برای اعتراض مجدد منتفی است؛ از این پس فرآیند رتبه بندی براساس آئین نامه مربوطه انجام خواهد شد که بیشتر ناظر به دانشجومعلمان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بود.

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    الله اکبر الله اکبر

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها