|
کدخبر: 314950

قیمت ساندویچ/ قیمت فلافل/ قیمت ساندویچ فلافل

قیمت ساندویچ های ارزان بازار / با ۴۰ هزار تومان چی بخوریم؟

در شهر تهران، قیمت ساندویچ فلافل ممکن است متغیر باشد و بسته به منطقه و رستوران‌ها متفاوت باشد. اما به طور میانگین، قیمت هر عدد ساندویچ فلافل معمولی (که شامل ۵ عدد فلافل است) بدون نوشابه در مناطق مرکزی تهران، در حدود ۴۰ هزار تا ۴۵ هزار تومان قرار دارد.

اقتصاد قیمت ساندویچ های ارزان بازار / با ۴۰ هزار تومان چی بخوریم؟

ساندویچ‌های فلافل و بندری همچنان به عنوان یکی از گزینه‌های ارزان قیمت در بازار محسوب می‌شوند. اگرچه قیمت این ساندویچ‌ها نسبت به سال‌های گذشته (مانند پارسال و پیرارسال) چندبرابر شده است و برچسب "پر کن، بخور" از شیشه فلافل‌فروشی‌ها برداشته شده است، اما در مقایسه با تعداد زیادی فست‌فود و انواع ساندویچ‌های دیگر که بعضاً قیمت‌های بسیار بالایی دارند، فلافل و بندری همچنان به عنوان گزینه‌های ارزان‌ترین ساندویچ‌ها شناخته می‌شوند.

ساندویچ فلافل چند شد؟

طبق بررسی‌هایی که ما انجام دادیم، قیمت ساندویچ فلافل در شهر تهران چندان ثابت نیست اما به طور میانگین قیمت هر عدد ساندویچ فلافل معمولی (مشتمل بر ۵ عدد فلافل) بدون نوشابه در مناطق مرکزی پایتخت ۴۰ هزار تا ۴۵ هزار تومان است اما اگر شما بخواهید ساندویچ فلافل ویژه سفارش دهید قیمت‌ها تغییر می‌کند. برای نمونه، قیمت ساندویچ فلافل ویژه با قارچ و پنیر پیتزا حوالی بزرگراه نواب ۵۵ هزار تومان است اما در ساندویچ‌فروشی‌ای حوالی میدان فردوسی قیمت ساندویچ فلافل با قارچ ۷۰ هزار تومان، قیمت ساندویچ فلافل با قارچ و پنیر ۸۰ هزار تومان و قیمت ساندویچ فلافل با ژامبون و قارچ و پنیر ۹۰ هزار تومان است.

در ساندویچ‌فروشی‌ای در خیابان حافظ قیمت ساندویچ فلافل معمولی ۸۰ هزار تومان و ویژه (رویال) ۱۰۰ هزار تومان است. گفتنی است ساندویچ فلافل در برخی ساندویچ‌فروشی‌ها تا ۱۳۰ هزار تومان هم به فروش می‌رود البته توجه داشته باشید که در این ساندویچی‌ها اندازه ساندویچ بزرگتر است و به جای ۵ قرص فلافل، ۷ قرص فلافل داخل ساندویچ است.

به جز فلافل، سوسیس بندری هم از ساندویچ‌های ارزان بازار است. در حال حاضر به طور میانگین، قیمت هر عدد ساندویچ سوسیس بندری در مناطق مرکزی تهران ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است و نوع ویژه آن تا ۱۳۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

ارزان‌ترین ساندویچ‌های سرد بازار

با وجود اینکه فلافل و بندری در حال حاضر از ارزان‌ترین ساندویچ‌های بازار هستند، اما با توجه به افزایش خرج و مخارج روزانه، شاید برای خیلی‌ها مقدور نباشد که بخواهند ۱۰۰ هزار تومان برای یک ساندویچ بپردازند. بر این اساس، ما در جدول زیر، قیمت انواع ساندویچ‌های سرد ارزان در بازار که زیر ۱۰۰ هزار تومان است را هم آورده‌ایم.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها