|
کدخبر: 313043

ارز دیجیتال/رمز ارز/بیت کوین/ریپل

اتفاق عجیب در بازار ارزهای دیجیتال / ۹۰۰ میلیون ریپل جابه‌جا شد!

نهنگ‌های ریپل اخیراً فعال‌تر شده‌اند و مقادیر زیادی از توکن‌های XRP را بین آدرس‌های ناشناس جابه‌جا می‌کنند. بر اساس داده‌های به اشتراک ‌گذاشته‌شده توسط ردیاب بلاکچین محبوب Whale Alert، در آخر هفته، دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ که در جامعه به ‌عنوان نهنگ‌ها شناخته می‌شوند، مقدار حیرت‌آوری از XRP را انتقال داده‌اند که نزدیک به ۹۰۰ میلیون کوین بوده است. در این بین، XRP به تلاش برای شکستن مقاومت ادامه می‌دهد و خود را برای افزایش بیشتر قیمت آماده می‌کند.

اقتصاد اتفاق عجیب در بازار ارزهای دیجیتال / ۹۰۰ میلیون ریپل جابه‌جا شد!

طبق گزارش‌ها، دو مبلغ بزرگ XRP در آخر هفته توسط کیف‌ پول‌های ناشناخته منتقل شد؛ یکی ۴۲۵,۸۰۷,۷۸۰ XRP داشت و دیگری ۴۲۴,۳۰۷,۷۵۸ XRP را جابه‌جا کرد. ارزش این تراکنش‌ها در زمان انتقال به ترتیب ۲۸۸،۴۹۶،۳۷۸ دلار و ۲۸۱،۰۹۰،۹۴۷ دلار ارزیابی شد.

هفته گذشته، همان ردیاب رمزارز، انتقالات XRP خیره‌کننده‌ای را مشاهده کرد که توسط غول فناوری Ripple Labs آغاز شده بود. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو ۱۰۰ میلیون XRP را از یکی از این کیف‌پول‌ها به دیگری منتقل کرد. همچنین دو انتقال مرسوم را به صرافی‌های رمزارزی Bitstamp و Bitso از طریق کیف‌پول‌های مرتبط با ریپل انجام داد.

این دو پلتفرم معاملاتی کریپتویی شرکای بلندمدت ریپل در خدماتی هستند که در انتقال پول بین‌المللی مبتنی بر RippleNet از XRP استفاده می‌کند و قبلاً سرویس نقدینگی درخواستی (ODL) نامیده می‌شد. سرویس ODL اخیراً به شبکه پرداخت ریپل تغییر نام داده است.

پس از افت ۱۰ درصدی در روز پنج‌شنبه، ۹ نوامبر، زمانی که XRP از سطح ۰.۶۹۸۷۴ دلار به قیمت ۰.۶۵۷۱۱ دلار سقوط کرد، ریپل در یک محدوده حرکت می‌کند و در تلاش است بر مقاومت ۰.۰۶۷۸۹۰ دلار غلبه کند، ولی هر بار که به آن سطح نزدیک می‌شود، شکست می‌خورد.

در حال حاضر، XRP با قیمت ۰.۶۵۷۴۶ دلار در حال نوسان است. شکست این سطح قیمت می‌تواند به طور بالقوه باعث شود که XRP یک تغییر قیمت صعودی ایجاد کند. در حال حاضر، شاخص واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (MACD) برای XRP در منطقه صعودی مشاهده می‌شود.

انتقالات عظیم XRP توسط نهنگ‌ها می‌تواند نشان‌دهنده افزایش علاقه به این ارز دیجیتال برتر باشد؛ به ویژه با توجه به پیروزی آن بر SEC در ماه جولای.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...