|

بخوانید :

کدخبر: 289216

قیمت طلا و سکه ارزان شد! + جدول

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۱۱۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

اقتصاد قیمت طلا و سکه ارزان شد! + جدول

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۱۱۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۱ میلیون تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. 

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۶۸ دلار است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (شنبه  ۲۰ اسفندماه) ۴۲ هزار و ۱۱۶ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۱۸۷ تومان کشف شد.

از ۸ اسفندماه علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج می‌شود؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو ۴۴ هزار و ۸۸۴ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۰ هزار و ۸۰۳ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۱ هزار و ۴۶۸ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۴۲۵ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: شنبه 20 اسفند 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

دلار (مرکز مبادله ارزی)

42 هزار و 116

دلار (حواله)

38 هزار و 187

 

بروز رسانی: ‌شنبه20 اسفند 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهار آزادی

21  میلیون

قیمت سکه بهار آزادی (طرح جدید)

24  میلیون و 200 هزار

قیمت نیم سکه بهار آزادی

15  میلیون

قیمت ربع سکه بهار آزادی

9 میلیون و 200 هزار

قیمت سکه گرمی

5 میلیون و 200 هزار

 

بروز رسانی: شنبه 20 اسفند 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

2 میلیون و 112 هزار

مثقال طلا

9 میلیون و 200 هزار

انس طلا(دلار)

1833

 
منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...