|

بخوانید :

کدخبر: 239974

​بیت کوین انرژی رشد قیمت دارد؟

قیمت بیت کوین بدون تغییر خاصی نسبت به روز گذشته، همچنان در کانال ۴۱۰۰۰ دلار قرار دارد و اتریوم هم مثل دیروز در حوالی ۳۰۰۰ دلار معامله می شود.

قیمت بیت کوین امروز در حدود قیمتی ۴۱۵۰۰ دلار معامله می شود و از روز گذشته تا به امروز، اتفاق خاصی در قیمت آن رخ نداده است. ارزش معاملات بیت کوین نسبت به روز گذشته تقریبا نصف شده و به عدد ۱۶ میلیارد دلار رسیده است. کاهش ارزش معاملات در روزهای کم نوسان، اتفاقی طبیعی است.

ارزش بازار بیت کوین هم ۷۸۸ میلیارد دلار است که با دامیننس ۴۱ درصدی، می توان متوجه شد ضریب نفوذ بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال نسبت به یکی دو ماه گذشته تغییر خاصی نداشته است.

استراحت بیت کوین در کانال ۴۱ هزار دلار

پس از رشد ۱۵ درصدی که بیت کوین طی چند روز گذشته داشت، درجا زدن قیمت اتفاقی غیرمعمول نیست و چنانچه قرار بر رشد قیمت بیشتر از این باشد، قیمت باید کمی در این محدوده استراحت کند تا برای صعودی دیگر، انرژی کافی را جذب کند.

اتریوم پشت سد مقاومت

قیمت اتریوم هم امروز بدو تغییر خاصی در قیمت، حدود ۳۰۰۰ دلار معامله می شود و هنوز نتوانسته مقاومتی که تحلیلگران تکنیکال چشم به آن دوخته اند را به سمت بالا بشکند. تحلیلگران بر این باور هستند که قیمت اتریوم باید از حوالی ۳۰۲۰ دلار عبور کند تا دوباره یک رالی صعودی جدید را استارت بزند.

ارزش معاملات اتریوم در شبانه روز گذشته ۱۰ میلیارد دلار بوده که نسبت به بیت کوین، کاهش کمتری در ارزش معاملات داشته. ارزش بازار اتریوم هم حدود ۳۶۰ میلیارد دلار است.

تعادل در بازار آلت کوین ها

در بازار آلت کوین ها، تعادل نسبی مشاهده می شود و در فهرست ۵۰ ارز برتر بازار، Axie Infinity با رشد ۱۲ درصدی پرچمدار نمادهای سبزرنگ است. Elrond هم ۵ درصد رشد کرده است. مابقی آلت کوین هایی که در فهرست ۵۰ ارز برتر هستند، رشدی کمتر از ۴-۵ درصد داشته اند.

در میان نمادهای قرمز رنگ هم UNUS SED LEO با افت ۹ درصدی، بیشترین کاهش قیمت را داشته و کاردانو و شیبا اینو با افت ۳ درصدی در رده های بعدی هستند.

در نمای کلی بازار و در میان ۱۷۳۴۴ نمادی که سایت کوین مارکت کپ آن ها را نمایش می دهد، BitcoinRegular با رشد ۵۰۰۰ درصدی، بیشترین رشد امروز را ثبت کرده. AgaveCoin و MEET.ONE هم هر کدام ۲۰۰۰ درصد رشد کرده اند.

در میان نمادهای منفی هم Kitty Breeding Power و DefPace با افت ۹۹ درصدی در آستانه صفر شدن قیمت هستند. 

در مقیاس هفتگی هم UNUS SED LEO بهترین عملکرد را داشته که طی یک هفته گذشته ۳۱ درصد رشد کرده است. Decentraland با رشد ۲۲ درصدی و NEAR Protocol با رشد ۲۱ درصدی از دیگر نمادهای پربازده هفته گذشته بوده اند.

ارزش معاملات به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار رسید

امروز ارزش بازار ارزهای دیجیتال تا رقم ۱.۶۶ تریلیون دلار کاهش یافت. ارزش معاملات اما افزایشی بود و به ۱۰۲ میلیارد دلار رسید که نسبت به روز گذشته افزایش حدود ۷ درصدی دارد.

ارزش معاملات دیفای به ۱۵ میلیارد دلار رسیده و ارزش معاملات استیبل کوین ها هم ۸۲ میلیارد دلار بوده که معادل ۸۰ درصد از ارزش کل معاملات شبانه روز گذشته است.

 

منبع: اقتصادی نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...