|
کدخبر: 198763

پیش بینی قیمت سولانا در آخر هفته

علیرغم سقوط بازار در روز ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) که باعث لیکوئید شدن میلیاردها پوزیشن لانگ در بازار شد، قیمت سولانا همچنان با قدرت پیش می رود.

اقتصاد پیش بینی قیمت سولانا در آخر هفته

 SOL در حال رشد است و امیدوار است بتواند بار دیگر به بالاترین سطح قیمت خود برسد، اما اگر BTC سقوط مشابه دیگری را تجربه کند، اوضاع می تواند تاحدودی تغییر نماید.

روز ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور)، بسیاری از آلتکوین ها فروش ناگهانی و ارزانی را تجربه کردند که البته به سرعت بهبود یافت. با این حال، کندل های روزانه این روز با رنگ قرمز بسته شد.

در حالی که این فشار فروش نسبتاً دردناک تر از آن چیزی است که روز ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) شاهد بودیم، به نظر می رسید قیمت سولانا به این افت گسترده قیمت اهمیتی نمی دهد زیرا در بازه زمانی روزانه ۱۶٪ کاهش قیمت را بازیابی کرده و با وضعیت مثبت بسته شده است.

علاوه بر این، کندل روزانه فعلی این ارز نیز سبز است و نشانه هایی از ادامه روند صعودی نشان می دهد که کاملاً مطابق با تقاضای نهادی است. گزارش اخیر CoinShares نشان می دهد که سولانا با ورود ۱۳.۲ میلیون دلار سرمایه هفتگی در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) در کنار اتریوم ایستاده است. این تقاضای گسترده دو برابر شدن کل سرمایه ورودی SOL از سال گذشته تاکنون را نشان می دهد.

قیمت سولانا که اخیراً روند بهبود خوبی را تجربه کرده و کندل روزانه خود را با رنگ سبز بسته است در صورت تداوم فشار خرید، به احتمال زیاد همچنان به صعود خود ادامه داده و مجدداً به بالاترین سطح خود در تراز ۱۹۵.۴۲ دلار خواهد رسید. این احتمال وجود دارد که، SOL سطح فیبوناچی اکستنشن ۱۶۲% در تراز ۱۹۶.۶۳ دلار را تاچ کرده و رکورد تازه ای را به ثبت برساند. علاوه بر این، اگر سفارشات خرید همچنان افزایش یابد، قیمت سولانا می تواند با لمس سطح فیبوناچی اکستنشن ۱۲۷.۲٪ ، تراز ۲۶۲.۳۴ دلار را دوباره تاچ کند.

در حالی که اوضاع در اکوسیستم سولانا به ظاهر خوب به نظر می رسد ولی سرمایه گذاران به دلیل افزایش تصاعدی قیمت باید جوانب احتیاط را رعایت کنند. شاخص مقاومت نسبی (RSI) از روز ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) در منطقه اشباع خرید قرار داشته است و هنوز هیچ نشانه ای از کاهش آن نشان نمی بینیم.

اگر سرمایه گذاران شروع به ثبت سود کنند و فشار خرید کاهش یابد، SOL می تواند ۱۸ درصد کاهش یافته و به سطح فیبوناچی اصلاحی ۷۰.۵ درصد در ۱۴۲ دلار برسد. با این حال، اگر خرس ها بتوانند باعث شوند قیمت زیر ۱۳۹.۱۴ دلار بسته شود، با ایجاد پایین ترین سطح قیمت، این دیدگاه صعودی را باطل می کنند.

این پیشرفت می تواند باعث کاهش نزولی تا سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصدی در تراز ۱۱۳.۷۴ دلار شود.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...